Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki együtt tud ezzel érezni?

Van aki együtt tud ezzel érezni?

Figyelt kérdés

Van a legjobb barátnőm.. és rohadtul elegem van abból hogy egyik nap tök jól el vagyunk a másik nap meg mintha egy senki lennék nem válaszol és nem ír vissza semmire, a csoportba a válaszaimat ignorálja. Egyértelműen ilyenkor megkérdezem, hogy mi a baj, megbántottam-e de tipikusan azt írja hogy nem, nincs semmi. És úgy őszintén olyan nehéz lenne visszaírni akár azt hogy, "ok" vagy valamit? Én mindig visszaírok mindenre, és reagálok, ő miért nem.tudja viszonozni? Próbálom éreztetni vele hogy minden érdekel ami vele történil mert tudom hogy náluk otthon nem mindenki teszi ezt. De akkor őt miért nem érdekli mi van velem? Nem akar velem beszélni vagy mi?


18/L



2020. ápr. 25. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Biztos elfoglalt. Türelem választ terem.
2020. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok csak én idősebb vagyok (37)

A csoportbeszélgetésbe is ignorál a barátnőm, de a személyesbe is, sokszor napokig el sem olvassa az üzeneteimet de a leggázabb az amikor figyelmen kívül hagy napokig. Természetesen erre hamar rá lehet jönni abból hogy nem kapja meg az üzenetem de ő közben facebook-ozik, megoszt stb

Napokig nézem az üres karikát. Ezeket olvassa a címzett, csak te látod úgy mintha meg se kapta volna.

2020. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek tokeletesnek hiszik magukat es egobol ignoralnak masokat. Ezaltal tobbnek erzik magukat, ha leszarhatjak a masik fejet. Tudom, mert regen nekem is volt ilyesmi problemam. De az igazi kerdes nem is az, h miert csinalja, hanem, h te ezt miert turod? Miert felel meg neked egy olyan baratsag ahol lathatoan semmibe vesznek? Mert o nem fog valtozni. Te viszont kilephetsz az ilyen "baratsagbol".
2020. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak akik nem válaszolnak. Lehet elfelejtik, aztán nem jutok eszükbe. Szóval nem vagyok olyan fontos nekik. Keresni kell melletük új embereket.
2020. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3-as, valoszinuleg azert turom mert nagyon sok mindent eltunk at es ot tartom legjobb baratnomnek.. csak neha fogalmam sincs miert de leszar. es szoszerint irom neki, hogy szamithat ram es nem ir vissza ra semmit. Csak az a baj, hogy ot amugy valahigy kulon meg kell erteni.. mas mint a tobbi az biztos. De valamiert nem akarom elvesziteni, ezert inkabb turom:(
2020. ápr. 25. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelen!


Biztos én gondolom túl a barátságot, vagy úgy egyáltalán az emberi kapcsolatokat. De!

Egész egyszerűen nem fér a fejembe, hogy egyesek hogy veszik a bátorságot, hogy egy adott kommunikációs platformon reagálás nélkül hagyják ott a másikat.


Ez élőben úgy nézne ki, hogy beszélgetünk, és a másik se szó, se beszéd, felszívódik?


A legdurvább, amikor szívességet kér, én megteszem, de aztán eltűnik az illető.


Én így, 30-on túl kezdek nagyon kiábrándulni. 😒

2020. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!