Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ez a helyzet?

Normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, mindketten anyukák vagyunk. En egyedul nevelem a gyerekeket, neki párja van, es egy gyereke.

Egy ideje folyamatosan csak a parkapcsolati problemait mondogatja. Ezzel nem is lenne baj, de napi kb 15-17 oraban írja le ugyan azokat a dolgokat, es mar az intim reszekre is kitert a kapcsolatukban. Kényelmetlenül érzem magam. Nem az a bajom, hogy leírja. Hanem hogy tényleg mindig ugyan azokat és egész nap irkal. Nem szeretnék vele bunko lenni, nagyon szeretem őt, régóta vagyunk barátok. De azt a kevés eletkedvemet is ami van, elszivja. En szeretek anya lenni, imadom a 3 gyerekenet, tőle viszont folyton azt hallgatom h mennyire utal anya lenni stb. Es nagyon rosszul érzem magam emiatt. Folyton szapulja, csúnyán beszél vele.

A másik problémám, hogy ha én írom neki ha pl nekem van problemam, figyelmen kívül hagyja, nem reagál. Írja tovább a magáét. Nem sokat panaszkodom, mert nem szeretek, de ha nem birom es leirom, az sem erdekli. Olyan mintha lelkiszemetesnek hasznalna engem. Most is beszelgetek egy pasival, aki tetszik, kuldtem neki h miket írt a pasi ( teljesen normális beszélgetés) és arra se reagal pedig tanacsot is kértem már. De semmi. Minden nap találkozni akar, nyilván nem szóltunk mert en nem érek rá.

Heti 2-3x találkozunk akkor sétálunk, kajálunk vagy ilyesmi es abban az időben (kb 4-5 ora) vegig, folyamatosan elmondja ugyan azokat amiket leír. De kiabál, hogy mindenki hallja. Es nem hagy szóhoz sem jutni. Viszont ha véleményt mondok, az se érdekli.

Mit tennének a helyemben? Kezd nagyon elegem lenni. Szeretem őt, de mar nem birom ezt.



2020. júl. 25. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ö egy örült. Vagy megszoksz vagy megszöksz.
2020. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne őrült? :)
2020. júl. 25. 13:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem jött le neked mindebböl hogy idegileg ki van bukva? Ki van égve? Bele van örülve z egészbe?
2020. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* nincs hosszu ö a telomon amugy.
2020. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De igen. De hiába tanácsolok neki akármit, egyik fülén be, a másikon ki. Nem érdekli amit mondok. És mint írtam, totál leszarja, hogy velem mi van.....
2020. júl. 25. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezert. Mert nincs jol.
2020. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sokat ír neked te pedig nem érsz rá akkor ne írj vissza, írj neki ha ráérsz. Mi szokruk egy barátnőmmel azt csinálni hogyha dolgom van vagy dolgozom nem írok vissza, ebből ő érti higy nem érek rá. Később írok neki mikor tudok. Olyan is van hogyha van annyi időm akkor írok neki higy bocs most nem jó, később beszélünk. Ugyanez fordítva.

Nem kell 3 gyerek mellett akikkel foglalkozni akarsz még neki is órákat írogatni. Mond meg hogy most pl most nem tudsz írni mert viszed a gyereket ide-oda, vagy játszotok, főzök stb.

Ha nem élvezed az együtt töltött időt ne találkozz vele heti háromszor.

2020. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem írok vissza csörget, megsertodik...
2020. júl. 25. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha nem vagy vele határozottabb akkor ez folytatódni fog. Neki is tekintettel kell lennie rád. Te is megsértődhetnél ezzel az erővel higy nem veszi figyelembe hogy te mit gondolsz.
2020. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De most mit írjak neki erre? Nem szeretném megbántani sem azért... Örülök, hogy bízik bennem, csak úgy érzem, hogy már nem bírom ezt, hogy ennyi terhet hordozzak. Itt van a 3 gyerekem akit egyedül kell nevelnem, dolgozom is, stb.. mégsem írom neki..
2020. júl. 25. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!