Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyik ez normális...

Szerintetek melyik ez normális állapot? (részletek oda lent )

Figyelt kérdés
Most költöztem ide Győrbe . Új iskola új élet . Azt hittem minden jobb lesz de egyáltalán nem érzem itt jól magam . Az osztály társaim sem túl barátságosak velem . Nem nagyon jöttek oda hozzám az év elején (nem én voltam az egyetlen új lány az osztályban de a többiekkel már haverkodnak engem kerülnek ) . Eleinte azt gondoltam hogy ez normális vagy nem tudom . Próbálok oda menni emberekhez de nem nagyon mondanám hogy vannak barátaim . Mint mondtam azt hittem ez normális de az a helyzet hogy a húgomat már elhívták helyekre mindenki ráír hogy hogy van meg hogy nincs e kedve ide meg oda menni . A barátnőm a helyi egyetemre jár és ő neki már teljes haveri köre van és ma is elhívták bulizni engem meg mindenki kerül . Vagy ez még normális hogy még mindig kerülnek ??? Nem tudom eldönteni és nem értem hogy a körülöttem lévőknek miért megy minden jól és nekem miért nem . Még sosem voltam ennyire elvesztett és magányos . A volt városomban lévő "barátaim " is cserben hagytak . Nem is erdeklem őket és amikor rájuk írók azonnal kilépnek és vissza sem írnak . A szüleim is csak a lakás felújítás miatt meg a munka miatt vitáznak . Még sosem éreztem magam ilyen rosszul és nem tudom hogy most normális e ez a helyzet ... Vagy jobb lesz e... És ti hogyan kezeltetek ezt a helyzetet mikor költöztetek ?? Mással is volt már hasonló ???

2017. szept. 26. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?


Én amondó vagyok, hogy keress az életedben valamit, amit meg szeretnél valósítani. Legyen mindig célod, és legyél őszinte magadhoz.


Lehet, hogy más őrülten jól szórakozik, és népszerű lesz, de nem lesz ettől valami jobb vagy rosszabb. A gimis kapcsolatok egy jó része csak megjátszott geg. Egyszer nevetni fogsz rajtuk. Magadon.


Azt hinnéd, hogy elveszik tőled az életet, pedig lehet hogy pont most fog megáldani a sors. Megváltozik az életed. Más fog érdekelni téged, mint a többséget. Összeszedettebb, rendezettebb lehetsz, csak foglalkozz magaddal, és a lelkeddel. Próbálj meg beszélgetni emberekkel, és ne érdekeljen mit gondol a másik. Ne hagyd, hogy ártsanak ezek a démonok.

2017. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem normális, próbálj egy kicsit nyitni feléjük, vagy a húgoddal nyomulni, de ez mi már, hogy kedd este bulizni mennek?!
2017. szept. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt sajnos rajtam kívűl volt még egy új làny igaz őt sem kedvelték nem haverkodtak vele de voltak haverjai fiuhaverjai igy nem bàntottàk .A lànyok nagyon gonoszak tudnak lenni csak mert nem ugy nézel ki mint ők.Velem csak akkor lett az egyik csaj kedves mikor az egyik fiu megszivatta őt mondjuk őt azért sajnàltam kicsit .Előtte meg a csaj egy igazi szemétláda volt.Az ilyen emberek akkor vesznek vissza az arcukbol ha megszivatja őket az êlet .
2017. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!