Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos a részemről...

Szerintetek jogos a részemről hogy haragszok a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki felhívott azzal még pár hete, hogy lenne e kedvem meghallgatni egy kb fél - 1 órás biztosítással kapcsolatos előadást amit ő és a főnöke fog interneten keresztül levezetni a vírus miatt és nekem nem lesz semmi feladatom csak hallgatnom kell őket és beszélgetünk. Gondoltam miért is ne. Ez meg is történt. De hát a vége az lett, hogy " rám erőltetik " hogy kössek biztosítást, holott azt mondta a barátnőm még a legelején hogy semmilyen kötelezettségem nem lesz,csak beszélgetünk. De kiderült hogy nem erről volt szó,hanem gondolom így szorítják sarokba az embereket hogy a fél-1 órás beszélgetés közben rávezetik a másikat arra,hogy kössön biztosítást, az ő rámenős stílusukkal. Én nem akarok biztosítást kötni, mindenre van biztosításom, (már régiek,úgyhogy lehet nem árt felújítani,) de hagyjanak már nekem szabad levegőt és engedjék meg hogy akkor kössek, amikor én akarok, és annál a biztosítónál,akinél én akarok. Abban maradtunk hogy majd megbeszélünk egy időpontot. A beszélgetés óta hívogat és írogat a barátnőm, és sürget, hogy egyeztessünk időpontot,mert hogy már kb 3 hete beszéltünk a biztosításokról és túl sok idő telik el a kötés és a beszélgetés óta. Haragszok rá,mert nem erről volt szó és úgy érzem behúzott a csőbe. Még nem válaszoltam neki és nem vettem fel a telefont. Szerintetek jogos hogy haragszok rá?
2020. júl. 25. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megszakítottam volna vele minden kapcsolatot. Ez hatalmas szemétség volt a részéről.
2020. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom te még kamasz vagy. Sosem hallottál ezekről a dolgokról? Azt sem értem minek mész bele ilyen beszélgetésekbe, azt hittem ilyenekkel már nem tudnak bepalizni embereket. Fogod és letitod a számát. Vagy ehhez is segítségre szorulsz?
2020. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most nem barátnőként bánik veled hanem a leendő ügyfeleként aki után jutalékot kap. Mond meg neki hogy még gondoltad magad nem akarsz kötni semmit, ha ezután neki áll fentebb az ő baja. Ez meg a te pénzed. Oda rakod ahova akarod. Ki akar használni mert nem megy jól neki az üzletkötés ezért téged vont bele. Ez nem volt szép.
2020. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamasz, de mint olvastad, van mindenre biztosításom, de már régiek. Régen kötöttem, ÖNSZÁNTAMBÓL,mert akkor lett lakás, autó,stb. Ezzel a barátnőmmel amúgy is régen találkoztunk már, mesélt a munkájáról,én is az egyémről stb stb. Nem sokkal később felhívott telefonon hogy lenne-e kedvem részt venni egy ilyen beszélgetésen és említette hogy semmilyen kötelezettségem nincs csak meghallgatom őket és beszélgetünk. Ha tudtam volna hogy erre megy ki a dolog, akkor megmondtam volna hogy van biztosatásom mindenre és köszi de nem.
2020. júl. 25. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbált behálózni. Mindig így kezdik. Nem baj, most ezt is megtanultad.
2020. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es nem biztos, hogy nem tudta, hogy ez lesz, valószínűleg csak jót akart a barátnőjének.


Sajnos elég csúnya esetek ezek, én megszakítanám vele a kapcsolatot, mert visszaélt a bizalmaddal és erőszakosan próbál radtukmalni olyat, ami neked nem kell.

2020. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem kötsz semmit, ennyi.
2020. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Atol még zaklatni fogjàk.

Ilyenek a biztositosok

2020. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

telefon kinyom, telefonszám letilt. ő már nem barátnő.

ő az életed egyik jó nagy tanulsága

2020. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy rendes barátnő nem csinálna ilyet, teljesen jogos a felháborodásod, mondd meg neki, hogy nem áll szándékodban semmit sem kötni, mondd el neki a problémádat, aztán vagy meg tudjátok oldani, leesik neki a problémád, vagy max egy ilyen emberrel kevesebb az életedben
2020. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!