Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az ciki vagy jo...

Szerintetek az ciki vagy jo ha barát, lakotárs elött nem szégyellős valaki es mer, szokott teljesen meztelenul is lenni?

Figyelt kérdés
Lakotársam elött az alberletbe sokat vagyok meztelenul

2020. márc. 4. 07:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Ciki, mert ő nem biztos, hogy ezt szeretné látni.
2020. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Én élvezném, mert szeretem a meztelen test látványát, nemtől függetlenül. És nem valami cukrosbácsi peverzitása ez, hanem az emberi test a természet legcsodálatosabb alkotása. Én gyönyörködöm benne, ahogy a bőr, az izmok egymásra feszülnek, a csontozat és az ízületek elmozdulnak stb stb.


DE! Semlegesnek tartom a kérdésbeli dolgot. Nem ciki és nem szégyen, de az sem, ha valaki nem mutatkozik a másik előtt lengesemmiben.

2020. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
A ciki helyet betegest mondok.
2020. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Beteges és igénytelenség is.
2020. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Exhibicionista vagy. Másképp: mutogatós. Kéretlen perverz viselkedés.
2020. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Elköltöznék a lakótárs helyében, és a tulajdonosnak is elmondanám az okát, tudjon róla, hogy egy mutogatós perverz bérli a lakását.
2020. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Ő ehhez mit szól, azt kérdezted már tőle? :D

Én nem tudnék meztelenkedni egy lakótárs előtt, max a legjobb barátnőmmel férne bele.

2020. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése. Annak idején a koliban megbeszéltük senkit sem zavart, mindenki vetkőzött. Ha valakit zavart volna természetesen tekintettel lettünk volna rá.
2020. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a társad nem meztelenkedik, akkor őt ez bizonyára zavarja. Különbség van aközött is, hogy éppen pizsamát (hálóinget) veszel fel és ő éppen a szobában van - esetleg éppen a fürdőszobába mész ki meztelenül -, vagy állandóan meztelenkedsz előtte, de ő sosem teszi ezt.

Tíz éven át laktam kollégiumokban + a katonaság. Amikor sokan laktunk egy szobában (6-20 ember), akkor magamutogatósan nem meztelenkedtünk, de amikor csak ketten laktunk, akkor sosem takargattuk magunkat. Homokosság kizárt volt, egyikünk sem kísérelte meg, mert nem ilyen a beállítottságunk!

2020. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Én egyedül élek, mégsem meztelenkedek soha, zuhany után azonnal boxert veszek, lefekvéskor boxer után azonnal alvós gatyát Nem szeretném összekenni a lakást a pisimmel/kakimmal -szobatiszta vagyok, nem arról van szó, de elég egy szellentés, hogy olyan legyen az ember segge, ezzel nyilván mindenki tisztában van...


Szóval sose értettem én ezt a meztelenkedés dolgot, akár látja más, akár nem (mondjuk, engem zavarna, ha látnának/látnék)

2020. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!