Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkó voltam a...

Szerintetek bunkó voltam a legjobb barátommal, amikor egy erdei Turán, elkezdtem fogdosni Arra hivatkozva hogy ráragasztom a Kovid 19 vírust mert nem bírtam elviselni hogy mindentol megijedt mert azt hiszi hogy benne van a vírus?

Figyelt kérdés
Például azt hitte hogy a kőben akár az ágakban az erdőben benne van a vírus. Ráadásul állandóan a kezét fertőtleníti nyomja magára kézfertőtlenítőt literszámra és iszonyatosan iritált már ezért jól meg markolásztam a karjait XD erre kiakadt sikítozott mint egy bu*i
2020. júl. 19. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Inkább te vagy a bu*i hogy fogdosod.
2020. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fsz bajod van...?
2020. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése ért nem úgy fogdostam hanem elkaptam a karját és be letöröltem a kezem XD
2020. júl. 19. 23:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen piszlicsáré ügy... Ha nem szereti, hogy fogdossák (pláne ha azonos nemű), és gúnyt űznek az óvatosságából, akkor igen, bunkó voltál. Ha ő nem vette viccnek, akkor igen, bunkó voltál.


Beszéld meg vele, haverok közt ennyit csak el lehet rendezni...

2020. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell bunkóskodni? Istenem, neked se osztottak észt.
2020. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na szóval az a baja neki hogy fosik ettől az egész vírus hisztériától. Röhej az egész amit művel. Én tuti hogy ezért nem kérek bocsánatot csak úgy írtam hogy lássátok XD
2020. júl. 19. 23:12
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

Egyébként nem baj az, ha meleg vagy, de akkor fogadd el, és ne másra próbáld ráerőltetni!

2020. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért nem maradt otthon a barátod, ha ennyire fél?
2020. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te pedig próbáld meg ne rám kiprojektálni ferde hajlamaidat
2020. júl. 19. 23:16
 10/18 A kérdező kommentje:
Utcára ki mer menni meg minden csak nem lehet hozzáérni meg nem lehet a közelébe menni mert a végén még Kovidós lesz és akkor gyorsan meghalt. Gumikesztyűbe meg maszkba meg szemüvegben meg egyéb baromság van vásárolgat egyszerűen őrület. Fertőtlenít mindent ráadásul lehúz 1 l domesztoszt a vécén egy hét alatt hogy a wc is tiszta legyen.
2020. júl. 19. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!