Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan dobjak el barátokat?

Hogyan dobjak el barátokat?

Figyelt kérdés
Van két haverom akikkel talizni szoktunk de az egyik nagyon negativ, nem találja a helyét az életben, a másik pedig inkább röhög a bajaimon és jól esik neki. Egyik mellett sem érzem magam igazán kellemesen.

2020. júl. 29. 20:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Már nem szívesen találkoznék velük
2020. júl. 29. 21:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélsz velük, meg szakítod a kapcsolatot és ennyi.
2020. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi a nehézség? Nem keresed őket, ha meg ők keresnek, nem érsz rá. Majd felszívódnak.
2020. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Elég szar haver lehetsz.


1. ha a haverod negatív és nem találja a helyét akkor nem eldobni kell hanem segíteni neki! Talpra állítani! Vagy csak akkor kell a barát ha nincs baja?


2. Ha röhög a bajodon és nem segít akkor kb olyan rossz barát mint első esetben te. Őt érdemes eldobni. Mint az elsőnek téged. Jó messzire.

2020. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem felelős az ismerőse életéért, 4-es! Nem ő a Szent Akárki, és nem is pszichológus. Ha valaki saját magán nem próbál meg segíteni, azon senki nem fog kívülről. Viszont a kérdező senki baján nem röhög, úgyhogy igen eltévedt a rosszindulatú hasonlításod. Egyszerűen nem hagyja, hogy lehúzzák őt is. Saját magáért felelős!
2020. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Odáig oké, de azt gondolom a barátok egymásra odafigyelnek, és segítik egymást. Aki másképp gondolja az nem igaz barát.

Én meghallgatom a barátaim és segítek nekik amiben tudok. Ahogy ők is nekem.

2020. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem barátról van szó, hanem volt haverról. Akit már nem kedvel. Nem kell, hogy örökké tartson egy kapcsolat, amiben nincs élvezet.
2020. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján azért nem kedveli mert negatív és mert nem találja a helyét. A probléma hogy eldobja és nem segítene neki.

Persze se te se én nem tudhatjuk mi a teljes sztori és hogy jutott el eddig a pontig.


Az igaz barát mindenben támogat és mindig veled van. Az igaz barát egy levakarhatatlan f... :D Ettől függetlenül igen, nem kell örökké tartson semmi. Nincs mindig happy end.

2020. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Mond le mindig a találkozókat, aztán ha megkérdezik miért, teljesen őszintén elmondod azt, amit a kérdésben leírtál, hogy miért nem érzed jól magadat velük. Attól függően milyenek, lehet belőle vita, de mivel lélekben már elengedted őket, nem nagyon fog meghatni és ezt látni fogják és vége. Én így tettem azzal a 2-vel, nem hiszem hogy a legjobb mód, de így alakult nálam és egyáltalán nem bántam meg, elég toxikus kapcsolat volt.
2020. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!