Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan/hol szerezzek barátokat...

Hogyan/hol szerezzek barátokat? Vagy mit rontok el ami miatt nincsenek?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam zárkozottnak...sőt olykor túl nyilt is vagyok.

Nem vagyok bunkó, figyelmetlen és magamnak való.

Mégsem tudok barátokra szert tenni, csak felszínes kapcsolatokra, amiket nem szeretek és nem is szeretnék, mert egy mizun és a másik kihasználásán kivül másról nem szól.

Szeretnék jókat beszélgetni, másokat megismerni és meghallgatni, szórakozni és jól érezni magam... Kölcsönösen jó kapcsolatot/kapcsolatokat kialakítani....De semmi.



2018. aug. 31. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is ez van. Mindig csak tartalék voltam akit akkor keresnek ha épp nincs más vagy kellene valami.
2018. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sincs túl sok barátom, ha gondolod írhatsz.
2018. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs barátom, szerintem ez a kisugárzásunk miatt is lehet, mert van akinek nagyon egyszerű, mások meg hiâba akarnak igazi barátokat találni.
2018. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem hinném, hogy nálam ez a kisugárzásom miatt lenne. Középiskolában rengeteg barárom volt és valahogy mindig a középpontba kerültem. És mindig nagyon könnyen haverkodtam, barátkoztam. Csak sajnos ezekből nem igazán maradt meg semmi.
2018. aug. 31. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki gondolja és szeretne barátkozni az nyugodtan írhat, sajnos nekem sincsenek, pedig én is szeretném jól érezni magam,beszélgetni és szórakozni.
2018. szept. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!