Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől vagy/ Lettél boldog?

Mitől vagy/ Lettél boldog?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Attól, hogy elértem a céljaimat.

Lett egy jó állásom, újradiplomáztam miatta, van stabil lakhatásom, tudok félretenni

Jegyben járunk a párommal, haladunk előre

Egészséges vagyok, látom magamon a fejlődést a sportban is és szakmailag is


Nem érzem, hogy kifejezetten hiányozna bármi és csak előre látok, hogy milyen jó dolgokat lehetne még csinálni az életben. Ezek nagy része nem is annyira elrugaszkodott elképzelés. :)

2020. júl. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit sportolsz?
2020. júl. 30. 02:23
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Súlyzós edzés és futás :)
2020. júl. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Max. attól, hogy tudom, a helyzetemből adódóan lehetne rosszabb is az életem.
2020. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megvalósítottam életem egyik fő célját, és most rajta vagyok a második útján is.

Emellett megtaláltam a lelki békémet, és nyugodtan telnek a napjaim, hajtás és állandó alkalmazkodás nélkül,


Ez utóbbi önmagában rengeteget dobott az életszínvonalamon, így a kedélyállapotomon is.

2020. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a céljaim adtak boldogságot, illetve inkább egyfajta nyugalmat, hogy nem csak tengődöm az életemben.

A nyugalom, és a béke miatt pedig egyszerűbb boldognak lenni a jelenben is.

2020. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!