Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Soha nem leszek már boldog...

Soha nem leszek már boldog miatta?

Figyelt kérdés
6 évig voltunk legjobb barátnők, szó szerint testvérek, össze voltunk nőve. Kettőnk közül mindig ő volt mindenkinek az a bizonyos “álomlány”, és ő is szerette, ha körülrajongják. Én ennél kicsit szerényebb voltam. Volt egy jó barátom (fiú), akivel egy házban lakunk, 5 éve vagyunk jóba, és arra jutottunk, hogy lépünk egy szintet, majdnem összejöttünk. De összejött a barátnőmmel. Nem is volt baj, elfogadtam, ugyanúgy jóba maradtunk mindannyian. Aztán rá egy fél évre összejöttem egy régóta ismert fiúval, meg is szerettem eléggé. Barátnőmék pont szakítófélben voltak, és mint kiderült, a hátam mögött beszélgettek, a fiú 1 hét után szakított velem és csak később jöttem rá a dolgokra. Itt vágódott el nálam valami a barátnőm felé. Már nem tudtam úgy nézni rá, mint régen, lett egy másik jó barátnője, már szinte semmit nem beszélünk. Később az is kiderült, hogy amíg én külföldön voltam, és itthon várt engem egy személy, akivel alakulóban voltunk, a barátnőm ilyeneket mondott rólam, hogy nem járna velem jól, stb. Szóval mindig megakadályozta a boldogságom. És lassan itt vagyok 20évesen, oké, tudom hogy fiatal vagyok még, de tényleg vágyom arra, hogy végre legyen egy másik felem, hisz mindenki megérdemli.:(

2020. ápr. 2. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nem barát... Engedd el és keress igazi barátokat, akik nem állnak a boldogságod útjába.
2020. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 baratnom van, az egyik 14eve a baratnom, soha nem mentunk ra egymas fiujara, se semmi ilyesmi. De az faj a legjobban hogy rola nem gondoltam volna, es megis megtette.:(
2020. ápr. 2. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen felemás kapcsolat létezik, ahol az egyik fél csak a kapcsolat lazulásakor lassan veszi észre, hogy őt kihasználták. Nyilván ő ragaszkodott elsősorban a kapcsolathoz, ezért nem vette észre időben a felemásságot.
2020. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De egy legjobb baratnak hogy juthatna ilyen eszebe?:( en soha nem tudtam volna ezt megtenni vele
2020. ápr. 2. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy neki te nem vagy a legjobb barátnője. Ilyen egyszerű. Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Egy pasi meg ha megszeret első látásra nem fog hallgatni valami csajra aki lehord téged, hanem megpróbál megismerni. Keress új kapcsolatokat.
2020. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mar nem beszelunk. Azota amugy jobban is erzem magam.
2020. ápr. 2. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Aljas módon viselkedett a barátnőd, amikor minden fiút, akivel alakult volna valamilyen kapcsolatod, magának kaparintott. Ez nem volt barátnőd, csak azt hitted.

A történtek miatt vígan lehetsz még boldog!!! Sok sikert!

2020. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!