Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátnak tekintenétek egy...

Ti barátnak tekintenétek egy olyat, aki boldog karácsonyt se kíván?

Figyelt kérdés
Elvileg közeli, szinte legjobb barátokról van szó. Vagy ez nem nagy dolog?
2019. dec. 29. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a gond,de amúgy keres,meg nem hanyagol el,akkor szerintem ez még belefér.
2019. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én például karácsony előtti hétvégén dolgoztam, tanultam.

Stresszeltem, mert olyan a családom...

Azért mégis próbáltam magamra karácsonyi hangulatot erőltetni, takarítottam, díszítettem, sütöttem, főztem, vásároltam.

23-án felhívogattam néhány rokont.


Elment az idő.


Ilyenek miatt is kimaradhat.

Bár az ember a tényleg közeli barátaira igyekszik gondolni, rájuk ír. De szerintem semmi nagyobbat ne láss mögé, ha kimaradt.

2019. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Az utóbbi néhány karácsonyomhoz szinte pozitív emlék nem köthető. Azt sem tudom, mi boldog egy karácsonyban, így hát nem is kívántam senkinek sem.
2019. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából én sem írtam neki és szerintem ezen ő is fennakadt. Meg furának találom, hogy csomó ismerős írt, akivel nem vagyunk közeli viszonyban, vagy legalábbis nem annyira. Nem tudom, nekem nem szokásom így írogatni, azért kérdezem, hogy illendő lett volna írnunk a másiknak?
2019. dec. 29. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Én senkinek nem kívántam ezt 2 ember kivételével, mert egy konvencionális baromságnak tartom az egészet. Szerintem nem ilyenen múlik a dolog, hanem a cselekedetekben.
2019. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Én csak konkrétan az ajándék átadásánál mondom bárkinek is magamtól, hogy boldog karácsonyt, vagy pedig amikor viszonozom valakinek miután mondta. Szerintem pont nincs jelentőssége a dolognak, amikor boldog boldogtalannak mondják az emberek. Nem attól lesz valakinek jó karácsonya, hogy mondod neki, hanem attól, hogy konkrét tettekkel vagy cselekvéssel jobb karácsonyt szerzel neki valahogy...
2019. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Én senkinek sem kívántam boldog karácsonyt, mert egyszerűen full hidegen hagy az egész. De amúgy nem hanyagolom el a barátaimat. Ha ő is így van ezzel, tényleg tök mindegy.
2019. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Az en esetemben 1 hettel karacsony elott egyszeruen abbahagyta mindketto a beszedet, azota levegonek neznek, pedig nekem is ugyanugy van okom mergesnek lenni. Ezt most nem reszletezem.

Lenyeg az, hogy azota nem is beszeltunk. Mert en ugy vagyok vele, hogy ha annyira erdekelnem oket, akkor legalabb egy boldog karacsonyt odaboffentettek volna.


es mielott nekem esik barki, en kerestem oket allandoan eloszor, en probaltam programokat szervezni, de eleg volt, ezert nem irok. Nem baratok. Es ez a karacsony csak a vegjatek volt.


A te esetedben- ok keresnek teged? Vagy csak ez maradt ki?

2019. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Én se írtam magamtól senkinek boldog karácsonyt üzenetet. Volt legjobb barátnőm rámírt, de sokkal jobban örültem annak, hogy érdeklődött felőlem, mintha boldog karácsonyt kívánt volna. Szerintem ez csak formalitás. Persze, jólesik, de nem éri meg kiakadni.
2019. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
50%
Nem igazán... Persze én sem vagyok karácsony fan, de legalább baráti tiszteletből és szeretetből éreztetem, hogy fontosak a számomra.
2019. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!