Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhívtak bicikli túrára, de...

Elhívtak bicikli túrára, de nincs is biciklim? Hogyan mondjam ezt meg?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy bicikli fan vagyok, sokat foglalkozok a témával, szeretek róla beszélni is. Kívülről fújom a legújabb modelleket, stb.

Egy baráti társaságban ahova véletlenül keveredtem, azt hitték emiatt hogy nekem van biciklim. Adta magát a dolog, hisz erről beszéltem egyfolytában.

Az igazság az, hogy örülök ha jut minden napra étel és elérhetetlen dolog nekem egy bicikli egyelőre. Gondolhatnák azért az emberek hogy nem vagyok egy gazdag valaki, mert egy pár cipőm van meg 2 felső ruházatom, mindig ugyanabban vagyok. Mondjam meg telibe, hogy bocs srácok de nincs biciklim, nem telik rá és csak elméletben vagyok nagy bicós? Amúgy nagyon szivesen mennék, még soha nem hívtak el sehova eddig életemben. Gondoltam hogy kikölcsönzök egyet, de az is drága nekem, meg le kell tenni kauciót vagy mit, sok pénzt.


2020. aug. 5. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönkérni nem tudsz ismerőstől?
2020. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit szégyelni, én a helyedben simán megmondanám, hogy nincs biciklim. Ne költekezz egy hazugságért, ha egyszerűen nem engedheted meg.

Az is lehetséges, hogy a társaságban valakinek van egy extra biciklije, amit kölcsönadnának a túrára.

2020. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom, hogy nincs biciklid, de biztos vagyok benne, hogy egy napon a legújabb modell tulajdonosa leszel majd! :)
2020. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell megindokolnod. Csak annyit mondasz, hogy köszönöm az invitálást, majd legközelebb, és elköszönsz.
2020. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Rokon, ismerős nem tud kölcsönadni erre az egy alkalomra egy biciklit?
2020. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én általában az ilyen helyzeteket ugy oldom meg hogy reflektálok egy masik bakancs listaval hogy majd valamikor, amivel jelzem is udvariasan, hogy csak ugy ismeretlenekkel nem utazgatom random igaz hogy nem határozott igen nemmel. A valamikor továbbá igen hangsullyos szó ebből sejtheti hogy nincs se pénze az illetőnek se lehetősége jelenleg. Ismeretlennek meg nem vagy köteles részletezni. Ha zenzitív érteni fogja a sorok közötti válaszod, ha nem akkor se veszt az ember semmit. De szerintem nyugodtan mondd el hogy ne hari skacok nagy bicikli fun vagyok, de nincs biciklim mert nem telik rá. Ha most ismerted meg őket és egy jó baratsag kezdetenek tekintik a veled valo cimbizest meg fogjak érteni, ha nem akkor nem érdemes olyanra fecsérelni az időt aki mondjuk lenézi a másikat mert nélkülözni kényszerül.
2020. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha nagyon jó ez a közösség akkor biztosan valakinek van otthon még egy felesleges amit eltekerhetsz egy túra erejéig. Beszélj őszintén róla, hiszen a nagy autós fanoknak sem parkol egy új ferrari a garázsban, biztos megértik. Valamint nincs mit ezen szégyelni, inkább egyél valami finomat mint egy hétvége miatt elszórd a pénzed egy élményért.
2020. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szégyellni, mondd meg nekik nyugodtan hogy jelenleg sajnos nincs biciklid. Szerintem megértik és megpróbálnak szerezni egyet arra az alkalomra.
2020. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3%
Senki nem fog senkitől kölcsönkérni semmit. Majd ha lesz megy, ha meg nem lesz akkor nem lesz.
2020. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Egy alap, használt, turkált bicikli is elérhetetlen?

Én láttam már 3 ezerért is olyan biciklit amely egybe volt.

2020. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!