Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szétmegy az életem? Ti hogyan...

Szétmegy az életem? Ti hogyan reagálnátok/reagáltatok volna a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Barátokkal terveztünk a nyáron Balaton körüli biciklitúrát. Eddig úgy volt hogy megyek. Ma megkérdeztem hogy akkor hány napos is lesz. Kaptam egy üzenetet a főszervező "haveromtól" hogy hanyadikára érünk Siófokra ahonnan haza lehet vonatozni.

Ezután mintegy hozzátette hogy ez egyébként kb csak rám vonatkozik, a többiek még tesznek egy félkört. Ugyanis egy lány aki szintén a társaság tagja szervezett egy 3 napos bulit a balatonpartra.

Ő nem jön egyébként a túrára. Rajtam és egy másik fiún kívül meghívott mindenkit a társaságból. Én nem gondoltam hogy rosszba lennék vele. Kb. ezzel így össze is tört a világom. Nekem ez így iszonyat szarul esett. Kiléptem az összes csoportból ami ebből a társaságból áll. Írtak páran hogy mi van, nem nagyon válaszoltam. Egyedül a "főszervezőnek" valaszolgattam. Próbáltak rávenni hogy menjek el a turara meg minden. Kiderult hogy ez május eleje óta van így, azóta mosolyognak rám. Senkit nem izgatott kulonosebben hogy miért nem vagyok meghívva. Aztán eljutott ez a buliszervező csajhoz is és felvett a bulis csoportba. Kiléptem mert ez így már szánalmas.


Nem is nagyon tudom most így összefoglalni az érzéseimet ezzel kapcdolatban mert nekem ez túl sok. Mi értelme lenne egy olyan társaságban lennem ami ennyire leszar? Akkor már kevésbé szánalmas ha egyedül vagyok legalább nem csapom be magam. A legjobb hogy azt akarták hogy ezt a helyzetet majd így mosolygva elfogadjam vagy nem tudom. Iszonyat dühito. Nincsenek is más "barataim" egyébként. Még egyszer kell talalkoznom néhány osztalytarssal akik ebbe benne vannak mert már elballagtunk. Nem tudom hogy fog még ez alakulni. Ennyi, hagyjam őket?



2017. jún. 8. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Máshol se különbek az emberek.

Gyakorolj jobban szocializálodni

Vagy csinálj bulit azokkal akiket látni akarsz

2017. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináltam már párszor. Ott volt a lány is pl. De ő nem hívott meg engem. Én már nem nagyon akarom őket látni ezek után.
2017. jún. 8. 22:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah és ne úgy képzeljétek el hogy én egy ilyen periferian levő ember vagyok a tarsasagban. Tudok szocializalodni. Nem értem miért van ez.
2017. jún. 8. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én simán meg szoktam hívatni magam 😃
2017. jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így tényleg nincs sok értelme az egésznek. Én hagynám őket a helyedben, mert nem barátok ők.
2017. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így utólag: Ahogy az előttem levő már mondta, ők nem az igazi barátaid, ezért inkább hagyd. Igazából az én egész életem szánalmas...
2017. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!