Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek egyetemre nem hullottak...

Nektek egyetemre nem hullottak szet a legjobb gimis baratsagaitok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán voltak szakközépben "barátaim". Akiket annak gondoltam, pont azokkal nem beszéltem kb ballagás óta. Így nézve, tulajdonképpen nem.
2015. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nyilván nem vagyunk már sülve-főve együtt, mert mindenkinek rengeteg a dolga, de ettől még az igazi barátságok megmaradtak:)
2015. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ahogyakarod válasza:
A barátaim közül egyedül én jöttem egy másik városba tanulni, azzal a lánnyal aki a legközelebb állt hozzám, most is ugyanolyan a kapcsolatunk, a többiekkel ritkán beszélek, de ha találkozunk (ami sajnos még ritkábban fordul elő) akkor ugyanúgy elvagyunk. :)
2015. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Középiskola utolsó fél évében kerültem közelebb a mostani legjobb barátnőmhöz. Ennek már 5 éve, azóta is nagyon szoros a barátságunk. :)
2015. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok. A lényeget nem írtam :) Egyetem alatt volt, hogy 300 km-re voltunk egymástól, interneten és telefonon tartottuk a kapcsolatot. Most, hogy mindketten végeztünk, többet tudunk találkozni, bár még mindig van 150 km köztünk.
2015. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább utána, a munkás évek elején. Elkoptunk egymástól, egy valaki van, akivel karácsonykor sms-ezek, de nagyon más felé mentünk mindahányan.

Ez a rohadt pénzhajhász világ nagyon rosszat tesz az emberi kapcsolatoknak. Én pl. örülök, ha egy évben legalább egyszer végiglátogatom a rokonokat, pedig senki nem lakik 100Km-nél messzebb.

2015. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem mind széthullot, de így visszagondolva nem nevezném barátságnak azookat a kapcsolatokat
2015. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeptember óta vagyok egyetemista, de azóta csak egyszer tartottunk egy találkozót a régi baráti társaság egy részével. Szinte csak azokat szoktam látni, akik ugyanarra az egyetemre járnak mint én.
2015. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!