Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a legjobb...

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek azt, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy mit fog mondani. Megbízom benne és nagyon fontos nekem, ez kölcsönös, de nem szoktunk ilyenekről beszélgetni.

2020. aug. 6. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne mondd el. Azt írod nem is szoktatok ilyenről beszélni. Minek mondanád?
2020. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én akkor mondanám el, ha valahogy úgy jönne ki a lépés. Nekem is így mondta el az egyik barátom.
2020. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És nem tudnám valahogy szóba hozni pl egy sorozat, híresség álltal stb és akkor csak elmondani? Vagy az túl erős és nem jönne ki jól?
2020. aug. 7. 00:14
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Barátnőd támogassa a lgbtq-t? Ha igen akkor nem hinném,hogy lenne probléma.

Csak megmondanád neki,hogy akarsz valami fontosat mondani és akkor elmondod. Ez a legegyszerűbb,nem kell túlgondolni.

Remélem minden jól fog sikerülni.

2020. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az gáz hogyha üzenetben beszélem meg vele? Tudnék vele találkozni még a nyáron, csak már annyiszor el akartam mondani, de élőben olyan más. Mindig visszaléptem, mert nem akartam tönkretenni a találkozót...
2020. aug. 7. 00:24
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Majd ha lesz alkalmad, pasikról nem beszéltek? XD
2020. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez is hozzátartozik, hogy el akarom mondani neki. Mindig tetetem, hogy helyes ez a fiú meg ilyenek, és úgy érzem nem vagyok őszinte sem vele sem magammal.
2020. aug. 7. 01:44
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Én csak simán megmondanam neki, nem kell várni mindenféle alkalmakra amik vagy eljonnek, vagy nem.

"figyelj, tudom, hogy ez fura lesz, de az is fura lenne ha nem mondanám el, de leszbikus vagyok."

Ennyi elég, nem kell nagyon túllihegni.

2020. aug. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én személyesen mondanék el ilyen dolgot.
2020. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugy hogy tedd hozzà hogy attol még öt nem fogod zaklatni vagy ilyesmi
2020. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!