Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes írni egy régi barátnak...

Érdemes írni egy régi barátnak, akivel évekkel ezelőtt egy hülyeség miatt megszakadt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

4 évig legjobb barátom volt ez a fiú. Tényleg barátok voltunk, sosem volt semmi köztünk. Párkapcsolattal kapcsolatban is egymásnak adtunk tanácsot. Mindig mindent megbeszéltünk, támogattuk egymást. Aztán 2017-ben megismert neten egy lányt, aki féltékeny lett rám és nem engedte, hogy beszéljünk egymással. Pedig támogattam a kapcsolatukat. Örültem, hogy boldog!! Ekkor megszakadt a kapcsolat sajnos. Letörölt facebookról is. Egy èv múlva felkeresett, hogy hiányzom neki, de megérti ha nem akarok vele beszélni. Akkor szakított a lánnyal. Beszéltünk pár napot, de ennyi volt. Haragudtam még rá.

Nemrég töröltem facebookról a régi üzeneteket, megnyitottam ezt is. Visszaolvasgattam, és nagyon hiányoznak a beszélgetéseink. Kíváncsi lennék rá mi a helyzet vele, boldog-e, megtalàlta-e végre az igazit, mi törtènt vele 3 év alatt. Viszont nem tudom merjek-e neki írni. Láttam facebookról leszedett magáról mindent. Egy üres profilja van.

Szerintetek érdemes lenne egy esélyt adni még ennek?

25N



2020. aug. 10. 19:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes? Megpróbálod, és ha negatívan áll hozzá(d), akkor tudni fogod, h el kell engedned ezt a témát. Ha nem próbálod meg, és hiányzik, akkor mindig ott lesz a gondolatodban, h nem kellett volna csak úgy elengedned, h még egy utolsó esélyt sem adtál a régi barátság újrakezdésének.
2020. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt volt ilyen és nagyon bántott.Dühített hogy az aktuális nője csettint egyet és kitöröl meg facebook-ról is.De állítása szerint a csaja törölt ki...csakhogy ő meg hagyta.Sajnos azóta új nője van ismét és most nem törölt hanem inkább megszüntette az oldalát.Hiányzik nekem is nagyon de az összes nője féltékeny rám és inkább úgy döntött engem hanyagol.Bocsi,hogy magamról írtam de annyira hasonlít a story egymásra.Mégis azt javaslom keresd fel és meglátod mi lesz.Sok szerencsét!
2020. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, légy óvatos mert mindenből mindig az eredeti az igazi.


A hamisitvány csak hamisitvány-lásd 2-est.

2020. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató kommenteket!

Semmi gond ha valaki sajàt történetet ír. Tanulok belőle!


Ez a lány tizenéves volt, több megyével arrébb lakott, és én mégis támogattam őket hiszen láttam, hogy a barátom boldog. Eszembe nem jutott fúrni őt, ő viszont ismeretlenül megtiltotta nekünk, hogy beszéljünk...


Lehet tényleg jó lenne még egy esélyt adni ennek a barátságnak, csak ki tudja lehet ez még olyan mint eleinte, így 3 év teljes kihagyással. Fogalmam sincs hova sodorta az élet.

2020. aug. 10. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:
#3as Semmi gond a 2-es hozzászólással.Értelmes nem ugy mint...😉
2020. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát szerintem ha egy hülyeség miatt meg tudott szakadni anno a kapcsolat, akkor sok értelme nincs, mert nem lehetett akkora barátság (tapasztalat).
2020. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pedig akkora barátság volt!

Tegnap visszaolvastam mit írt nekem az egy év után:

"Esélyes, hogy még mindig nem akarsz beszélni velem, de engem valami oknál fogva még mindig érdekel, hogy mi lehet azzal a lánnyal aki a legjobb barátom volt és olyan sokat köszönhetek neki."


Nem tudom mit csináljak.

2020. aug. 11. 12:29
 8/11 anonim válasza:
Szeeuntem ha úgy érzed beszélnél vele és enyhült a sérelmed akkor írj neki es kérdezd meg amire kíváncsi vagy. Viszont nagyon beszédes szamomra hogy csak annyi kellett h megszakadjon a kapcsolatotok hogy lett egy parja aki nem bír. Szerintem ha anbyira jó barátok voltatok akkir ki kellett volna állnia 'melletted' a barátságotok mellett csak nem együtt lenni sülve főve hogy a csaj ne lehessen feltékeny.
2020. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló cipőben csak nekem lett pasim, nem volt féltékeny rá a barátom semmi baja nem volt és elfogadta hogy nekem van egy fiú barátom viszont egy darabig még beszéltünk aztán egyre kevesebbet valahogy eltávolodtunk egymástól én párszor rá írtam az évek alatt hogy mi újság vele beszéltünk kicsit de aztán ő sose keresett engem pedig mai napig szívesen beszélgetnék vele de elfogadtam hogy ő már nem szívesen (gondolom mert pasim lett)


Érdemesnek érdemes írni egy próbát minden megér aztán úgyis látod hogy viszonyúl hozzád ill. ő is keres-e viszont


sok tanácsot nem tudtam írni viszont engem is érdekelne ez

2020. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne parázz:) próbáld meg.

Ha elutasít akkor ugyanott tartasz, ahol most, nem veszítesz vele semmit. Menni fog!

2020. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!