Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedett így?

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Bátyám diplomaosztó ünneplésére mentünk a családommal az egyik városi étterembe. Ott volt az egyik srác a volt baráti körömből akivel sajnos kicsit csúnyán összevesztünk pár éve. Eddig mindig kerülte a tekintetem, ha érezte hogy ránézek, aznap viszont jó pár másodpercig rám nézett, direkt én is ránéztem, hogy érezze, hogy látom, de akkor se vette le a szemét rólam. Egyszer vacsora közben kimentem wc-re akkor is végig nézett. Nem köszönt meg semmi, nem jött oda. Most nem kapta el a tekintetét. Ez miért lehet?



19/L



2020. aug. 11. 17:25
 1/2 anonim válasza:
73%
Odamész és megkérdezed
2020. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Most vette eszre, hogy no vagy, es tetszettel neki. Ugyanakkor provokalt is. O se tudja, most mi van akkor.
2020. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!