Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek többet akart,...

Szerintetek többet akart, azért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akivel találkoztam párszor nem randizás céljából, ezt az elején meg is mondtam neki teljesen érthetően. Azt mondta oké, ő sem amiatt haverkodik, csak sima időtöltés. Mozi, kávé, beszélgetés. Ő pár évvel fiatalabb nálam és ezer éve nem volt barátnője, netes társkeresőkön szokott próbálkozni. Már nem haverkodok vele mert engem frusztrál az, hogy amikor találkoztunk folyton hozzám ért, pl a vállamra tette egy pillanatra a kezét, mindig elejtett valami bókot a személyemmel vagy a kinézetemmel kapcsolatban. Nekem erre semmi szükségem, úgy érzem nem fogta fel, hogy tényleg nem akarok tőle semmit. És mivel 7 évvel idősebb vagyok nála elkezdett olyan dolgokat mondani, hogy ő már idősnek és bölcsnek érzi magát, és úgy érzi eljárt felette az idő, holott kb 25 éves. Még hallgatni is nevetséges volt. Párszor voltunk társasággal is együtt, akkor tök normálisan viselkedett, de amikor ketten voltunk akkor egyre jobban frusztráltak ezek a dolgok.

Ti mit gondoltok, nem értette meg, hogy nem akarok tőle semmit?


2018. nov. 11. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy többet szeretne.
2018. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen szeretne sztem kapcsolatot csak "ezer év alatt" ő is megváltozott és mondjuk nem csak haver akar lenni hanem barát/jóbarát
2018. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haver/barát... nagyjából egykutya. Attól még szerintem nem kéne bókolnia meg eljátszani, hogy idősebb mint amennyi valójában.
2018. nov. 11. 12:12
 4/5 October15 ***** válasza:

Nem a haver és a barát mérföldekre van egymástól. :D Az érintés meg.. attól függ milyen a kapcsolatotok. A bókokkal viszont mi bajod? Az miért jelentené azt, hogy többet akar? XD


26F

2018. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, igen, sarkítottam ezt a haver-barát dolgot, de a témát tekintve indifferens. Attól nem lesz valaki barát, hogy bókol meg folyton hozzám ér. Hogy miért gond? Mert sok. Mások sem mondják el minden alkalommal, hogy csinos vagyok meg jó az illatom, stb, hanem dumálunk, elvagyunk.. érted. És nem is kell, hogy mondják mivel nem erről szól ez a dolog. Persze én is volt, hogy mondtam a másiknak, hogy fú de jó a dzsekid...de az megint más.
2018. nov. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!