Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eddig támogattam, segítettem,...

Eddig támogattam, segítettem, jóban voltunk hülyéskedtünk, most meg "megunt" és "idegesítem", mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit nem olyan rég ismertem meg, de nagyon jól elvoltunk, sokat hülyéskedtünk, de eközben volt egy durva szakítása. Nagyon szomorú volt, én meg segítettem, bátorítottam, mindig próbáltam megnevettetni, meg minden. Az a tipikus "jó barát" voltam, aki mindig segít, ha szarban vagy. Mostanában meg, olyan néhány napja a közös ismerősünknek olyanokat mondott, hogy már nem nagyon szeretne találkozni velem, mert, hogy "megunt" engem. Mondom oké, biztos csak hülyéskedett, és hát még ha nem is, akkor valszeg csak egy kis időre van szüksége, vag ynem tudom. De az a lényeg, hogy nem nagyon vettem fel, de egy picit azért szarul esett. (ez tegnap volt btw, de ma tudtam meg) Ma meg leírtam egy storyt, ami kb annyi volt, hogy mekkora egy balfasz vagyok, mert ez meg az történt. Ő meg "kiröhögött", "xd"-zett, meg ilyenek. Ez ilyen tipik barát. Tudjátok az ilyen jó fej. Mondtam magamban oké, talán mégse unt meg annyira, de az a bizonyos ismerősöm, meg elküldte, hogy a barátom meg azt írja neki, hogy már nagyon felidegesítem. És ilyenkor nem értem, hogy mi történik a fejében, vagy mit csesztem el? Mindig kedves és jó fej voltam vele (mint mindenkivel, nem játszottam meg magam, meg semmi, tehát adtam önmagamat. Mielőtt félreértések lennének), sokat hülyéskedtünk, meg minden, erre fel meg jött ez. A napokban éreztem, hogy már nem nagyon élvez engem, mielőtt még erre rájöttem. De valaki tudja esetleg, hogy mit cseszhettem el, vagy, hogy mi járhat ilyenkor a fejében, mert nagyon érdekelne. Egyébként ha nagyon érdekel titeket, ő lány, én meg fiú vagyok.
2020. aug. 13. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csesztel el. Egyszeruen van, hogy 2 ember kozott nincs meg a "kemia", vagy az egyik unja a masikat. Ami azert eleg banto, hiszen te egy ember vagy, nem egy szorakoztato eszkoz. Szerintem a "baratod" rohadt bunko es en a helyedben rakerdeznek nala erre. Tovabba ha un teged akkor ne eroltesd, ne alazd meg magad. Fogadd el, hogy o ilyen bunko, valoszinuleg egyebkent masokkal is ilyen, nem csak veled. Kar magadban keresni a hibat, hiszen nem lehetsz mindenki szamara szorakoztato.


Emlitetted, hogy kedves vagy mindenkivel. Durva pelda, de vannak olyan nok akik olyan part keresnek aki bantalmazza oket, mert nekik az az "izgi". Nekik peldaul te (es en is), hot unalmas lennel, hiszen kedves vagy, ok meg azt unjak. Te hibad, rolad szol? Nem. Ahogy itt sem. Egyszeruen csak masfele tarsasagot keres. Neked is inkabb azokra az emberekre kene fokuszalnod akik ertekelnek es akik kedvelnek, ne az ilyen gyaszhuszarokat akard szorakoztatni

2020. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akadt neki más, akivel jobban érzi magát.

Felejtsd el! Hálátlan veled szemben.

Legfeljebb kérdezz rá, hogy mi történt. (Meglehet, hogy egy rosszakaród valótlanságot állított rólad...)

2020. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

En meg tetszem a paromnak, hüseges monogam vagyok es szeretem öt, jokat elhülyülünk bratyizunk minden szuper, mégis megcsal lelép.


En kezdek rajönni hogy az embereknek nem arra van szüksege hogy öket kiszolgaljak szorakoztassak tamogassàk mint egy hü kutya, hanem egyenrangu tars.

2020. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!