Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon megunt tényleg?

Vajon megunt tényleg?

Figyelt kérdés
Mèg februárban elkezdtem beszèlgetni egy nálam 4 (èn 15vagyok) èvvel idősebb fiúval ès tènyleg nagyon jól elvoltunk,jó barátom lett a korkülönbsèg ellenère is,naponta dumáltunk,nem egy átlagos avagy lekezelő fiú volt,nagyon hosszú leveleket is írt nekem ahogy ènis neki. Mègis,egyszer csak eltűnt. Már többsző kèrdeztem hogy mibaj,meg ilyesmi.. De semmi válasz. Igaz hogy előtte 5napig nem tudtam írni neki de tudta hogy a vizsgáim miatt nem írok. Szóval (tudom hogy lehet hogy butaság) már arra is gondoltam hogy a moderátor miatt van ez,merthogy mèg azt hiszem akkor kiírtam valami olyat amire kaptam egy èrtesítèst hogy a tartalma miatt (semmi perverz:D) tőröltèk ès ha többx csinálok ilyet akkor törölnek,korlátoznak meg blabla.. Ès már azis eszembe jutott hogy korlátoztak,ès ezèrt nemtud írni (mert hogy kb ugyanebbe az időbe nem csak ő tűnt el).. Szerintetek? Ès a baromkodó válaszoktól kèrlek kímèljetek mert ez nekem elèg fontos:/

2015. jún. 8. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a moderátor keze lenne a dologban akkor ezt a kérdést se tudtad volna valószínűleg kiírni.

Amúgy ilyen már velem is előfordult nem is egyszer, sajnos vannak ilyen dolgok:(

2015. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Becsajozott és már nincs szüksége a "netes kiscsajra". Ennek vége.
2015. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem biztos, hogy boldogan írnék neked, ha neked nem érnék annyit, hogy 5 nap alatt egyszer sem találsz 5 percet arra, hogy írj nekem. Ez elég fura, még akkoris ha a phd-det írod
2015. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!