Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igaz barátnőre...

Szerintetek igaz barátnőre lehet találni még akkor is ha 29éves vagyok?

Figyelt kérdés
29vagyok, és munka, család alapitás és más élet stílus miatt de egyedül maradtam, jól esne egy lány barátnőre lelni aki a lakó helyem közelében él, és nem kihasználni akarna, hanem lelkileg normálisan hozzám állni de a korom miatt szerintetek már lehetetlen lenne?

#emberek, emberi kapcsolatok, nők, barátság, lakó hely
2020. aug. 14. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lehetetlen. Nekem kb 28 évesen az egész baráti köröm eltűnt, mert teljesen új életet kellett kezdenem. Úgyhogy onnantól kezdtem kiépíteni a jelenlegi baráti körömet, most 30 vagyok, és még mindig simán szerzek új barátnőket.

Nyilván ilyenkor az ember már jobban válogat, meg hamarabb felismeri, ha valaki nem igazi barát, szóval nem olyan egyszerű, mint tiniként barátkozni, de így legalább értékesebb barátságokat építhetsz fel.

2020. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg azt se akarom hogy a barátkozási szándékomat félre értse egy lány is.

Ki hogy kezd ennek neki, vagy kezdett neki?

2020. aug. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!