Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én lennék a bunkó, ha szóvá...

Én lennék a bunkó, ha szóvá tenném a legjobb haveromnak, hogy nem érdekel az ő csajozós élete, s megkérném hogy hagyjon egy időre?

Figyelt kérdés
Bővebben annyi, hogy jelenleg eléggé pocsékul teljesítek az élet minden egyes területén, legyen szó az ismerkedésről, munkáról, társasági életről stb. Szokták mondani, hogy örüljünk mások sikerének, de ez valahogy nem tud izgatni, tökre hidegen hagy. Más is így van ezzel, vagy csak én vagyok ennyire "befelé" fordult?
2020. aug. 16. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb haverok között nincs tabu amit ne lehetne szóvá tenni...
2020. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gond szrrintem, ki lehetvezt simán mondani felé. Most ő erre van rápörögve.
2020. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor is próbálok pozitívan állni legalább a barátaim pozitív élémnyeihez, már csak azért is, mert ha ők boldogok, akkor az nekem is jó, hiszen szeretem őket. Esetleg megpróbálhatnád így nézni, hátha neked is jót tenne. De persze mindenki más, szerintem, ha normálisan mondod neki, nem bunkón, akkor meg fogja érteni.
2020. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!