Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb haveromnak vehetek...

Legjobb haveromnak vehetek ajándékba rövidnadrágot? Illik ilyen ajándékot adni?

Figyelt kérdés
A méretét tudom. Azt is tudom, hogy ők most elég rossz anyagi helyzetben vannak, nincs pénze ruhára. Ezért járkál hosszú farmerben nyáron is. Biztos örülne egy divatos vászon bermudának. Vagy megsértődne, ha ruhadarabot vennék neki? Azt csak családon belül illik ajándékozni?

2020. júl. 18. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ez a helyzet akkor ez a legjobb ajándék számára. Nyugodtan vedd meg neki, biztos örülni fog neki. :)
2020. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, nyugodtan, szerintem figyelmes lenne toled az ilyesmi
2020. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább adj neki pl H&M (vagy bármilyen egyéb ruhaüzlet) utalványt. Így el tud menni, ki tud választani olyan nadrágot, ami neki tetszik és fel is tudja próbálni, mielőtt megveszi.

Inkább az lehet kellemetlen, ha nem konkrét alkalomra (szülinap vagy bármi) adod, hanem mert tudod, hogy neki nem futja ilyesmire. Ilyen esetben szerintem célszerű lenne egy "karácsonyra kaptam a nagyitól, de én nem szeretem ezt az üzletet, úgyhogy legyen a tiéd" szöveggel odaadni neki.

2020. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Vedd meg bátran s magadnak is hasonlót akár poénból, bermuda-bratyók:) Így még jópofa is s nem annyira célzott.
2020. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Illik? Amit akarsz az veszel akárkinek
2020. aug. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!