Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komolyan azt hiszik, hogy én...

Komolyan azt hiszik, hogy én majd rájuk fogom pazarolni az időmet?

Figyelt kérdés

Két barátnőmről van szó akik már nem a barátnőim, mert hallottam többször, hogy kibeszéltek engem. A szemembe nyaliznak, aztán a hátam mögött meg elhordanak mindennek. Már kb egy éve nem beszélünk egymással, ha találkozunk az utcán, oda se köszönök nekik, ők sem köszönnek nekem, levegőnek nézzük egymást. De azóta is sokszor látom amikor együtt vannak és elmegyek mellettük, hogy összesúgnak a hátam mögött meg röhögnek rajtam. Tényleg azt hiszik, hogy én drága időmet arra pazarlom, hogy velük foglalkozzak? Nem érnek annyit, hogy törődjek velük. Nekem van sok barátom akik szeretnek és elfogadnak és nem pofáznak rólam, mint ezek. Én boldog vagyok, ezért nem érdekel, hogy másoknak mi a véleményük rólam. Aki sikeres az életében annak nincs ideje arra, hogy másokkal foglalkozzon. Az foglalkozik másokkal aki nem elégedett a saját életével. Ők csak sz*réletű kis csitrik, nem éri meg rájuk fordítanom az időmet. Semmit nem érnek a szememben. Miért nem értik meg, hogy nem érdekel mit gondolnak rólam?


19/L


2020. aug. 20. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem a barátnőid, nem beszéltek és nem foglalkozol velük, akkor mi értelme a kérdésnek? De igen, foglalkozol velük, mert érdekel mit mondanak rólad. Ha annyira nem foglalkoznál ezzel, akkor ez a kérdés sem született volna meg.
2020. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Na igen. Ha nem foglalkoznál velük, nem írtál volna ki róluk egy kérdést.
2020. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

És ezt most kinek akarod bizonygatni? Neked is elég vacak életed lehet, ha ilyen rosszindulatú emberek időtöltésén pörögsz. Minek?

Ha nem érdekel (nagyon helyes, ha így van!), miért akarod ezt itt idegenekkel kitárgyalni, miért foglalkozol vele, hogy ők mit gondolnak rólad?

2020. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most írtál ki róluk egy hosszabb kérdést.


Csak magadnak akarod beadni, hogy nem érdekel, holott valóban ezen pörögsz :)

2020. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leirtak elottem (ment is a zold). En mar csak az elmaradt rossz velemenyt potolom: szanalmas vagy :/
2020. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdésemet, hogy megtudjam, hogy mi a ti véleményetek erről az egészről.
2020. aug. 20. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Leírtuk mindannyian. Bizonygatsz valamit, ami nem igaz.
2020. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt írtad, leszarod.


Az én véleményem: én pláne leszarom, nem csak azért mert nem ismerem őket, de már csak azért is, mert nincs se súlya, se lényege a kérdésednek. Semmi konfliktusod, problémád sincs velük, és állítólag nem érdekel semmi. Akkor engem ez hol érdekeljen?


Miért vársz tőlünk véleményt?

2020. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!