Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a szomorú barátnőm...

Charloo kérdése:

Mit mondjak a szomorú barátnőmnek hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit nagyon szeretek. A családjával is vannak néha gondok és sokszor van hangulatingadozása, sokszor ok nélkül szomorú. Lehetséges az is ahogy bipolar vagy borderlineos de még nem volt szakembernél. Tudom róla hogy nagyon nehezen nyílik meg, és a tény hogy nekem mégis beszél az érzéseiről azt érezteti velem hogy bízik bennem és számít rám ezért nem akarom cserben hagyni. Az a baj hogy messze lakik tőlem szóval általában csak üzenetben tudunk beszélni vagy maximum videóhívásban, ritkán találkozunk személyesen. Mit mondjak neki? Hogyan tudnám felvidítani kicsit? Mit csináljak hogy érezze mennyire fontos nekem?

2020. aug. 20. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz beszélgetéseket, mindig legyél a közelébe, mindig segíts neki, érezze, hogy törődsz vele, hogy biztonságban van melletted, hogy számíthat rá. A kéretlen, váratlan, önzetlen segítség sokszor minden szónál többet mutat egy ilyen, általad leírt érzékeny nőnek.
2020. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ok nelkul, szomoru, lehangolt? Ilyen messzirol hogyan tud megallapitani, van-e oka ra avagy sem.
2020. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2-es ő mondja, igazából kissé olyan ez mint egy segélykiáltás. Sokszor írja hogy "megint sírtam egy órát de nem tudom miért" , vagy "rossz kedvem van/nincs kedvem semmihez" stb.
2020. szept. 5. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat ha acsaladjaval vannak gondol akkor nem ok nelkul szomoru. Mondd meg neki h teljesen normalis ha szomoru. Ettol nem lesz valaki borderline, inkabb enyhe depresszios
2020. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!