Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felvegyem a kapcsolatot az...

Felvegyem a kapcsolatot az általános iskolai (jelenleg volt) legjobb barátnőmmel? Hogy csináljam?17l

Figyelt kérdés

Igazából ovis korunk óta nagyon jóban voltunk. Aztán elballagtunk általánosból és teljesen eltávolodutunk egymástól. Kb másfél éve felvettük egymással a kapcsolatot Messengeren, de az pont olyan időszak volt, amikor én nem jártam annyira sokat haza koliból, ő is elfoglalt volt, így nem találkoztunk és megint megszakadt a kapcsolat.

És igazából mostanában egyre több alkalommal jut eszembe, mert ő volt az életem során az egyetlen olyan barátom, akivel kölcsönösen pont ugyanannyira voltunk bizalmi kapcsolatban egymással, és vele tényleg soha nem vesztünk össze úgy, hogy az pár óránál további haragot szüljön.


Csak nem tudom, hogy így három év után érdemes lenne-e megpróbálni tényleg "újrakezdeni" illetve nem tudom, hogy hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, ha arra jutok. Mármint ennyi év nem beszélünk után fura lenne ráírni, nem?


Mit gondoltok, mit kéne tennem?17l



2020. aug. 21. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Vedd fel vele a kapcsolatot
Ne vedd fel vele a kapcsolatot
Egyéb
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp vedd fel vele a kapcsolatot, ha tényleg ennyire jó barátod és fontos neked.

Kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy

Szia! rég beszéltünk már.

Nagyon egyszerű de bavállhat.

2020. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vedd fel! Mi 30évesek vagyunk, van,hogy 2-3évig nem beszélünk aztán felhívom 30perc beszélgetés után találkozunk és olyan mintha 2napja találkoztunk volna.

Fura dolog ez az iskolai barátság, azthiszed örökre haverok lesztek aztán kiderül,hogy a közelség tartott össze benneteket.

2020. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lena7 ***** válasza:
100%

Szerintem biztos örülne neki. :)


Írj rá, hogy van-e kedve találkozni. Szervezhettek közös programokat, esetleg beülhettek valahova beszélgetni, sztorizgazni stb.


Érezzétek jól magatokat!

2020. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is ebben a helyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy mi csak 3.osztályban lettünk jóban.

Miután elballagtunk, 1 évig nem is beszéltünk. Nekem nagyon hiányzott, folyton rá gondoltam.

Amikor a közelben voltam írtam neki, de én is nagyon féltem , hogy nem lesz-e így fura, hogy ennyi idő után írok neki.

De aztán úgy voltam vele, hogy lesz ami lesz.

Írtam neki, csak annyit, hogy miújság van vele? Már nagyon régen beszéltünk.

Aztán elkezdtünk beszélgetni, én megkérdeztem, hogy nem találkozunk-e, és utána amíg ott voltam a közelben egy csomószor találkoztunk, meg programokat szerveztünk.


Szóval nincs veszteniválód! :)

2020. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én is felvettem egy régi ovis barátnömel a kapcsolatott és tökre örült

kb annyit irtam neki , hogy hali rég találkoztunk van kedved beülni valahova

(lehet picit több nem árt akkor nem annyira nyomulos :D )

2020. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!