Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék eggyszerre több...

Hogyan tudnék eggyszerre több emberre koncentrálni?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudok tobb emberre koncentralni akármennyire próbálok az eggyik barátommal tobbet foglalkozok mint a másikkal.

Nem tudom érthetően leirni ezt de azért remélem valaki tud segíteni

Szituacióban hogy jobban megértsétek: Suliban mindkét oldalamon egy barátnőm ül, akik nem igazán bírják egymást, de én mind2vel jóba vagyok és probálok minden erőmből mind2nek ugyanannyit beszélni, hulyulni stb de az eggyik mindig tobb figyelmet kap és mind2en nem erzik igy velem jol maguk(ha nem is mind2 de az egyik)

Irigylem azokat akik egyszerre 5 barárjukkal tudnak foglalkozni mikozben azok nem valami nagy barátok...

Ezen hogy tudnék változtatni?

Hogy tudnék tobb emberrel foglalkozni?

Sajnos e miatt már vesztettem el barátot szoval ezt nagyon meg akarom változtazni

16L



2020. aug. 23. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember ilyen helyzetből kiszáll. A te érdekedben.


Mint Bölcs Salamon amikor 2 nő viaskodott 1 gyerek miatt, mert mind a kettőnek kellett-mind kettő azt mondta, hogy övé az adott gyerek.

Azt mondta a király: rendben asszonyok félbevágom a gyereket-és akkor mindkettőtöknek igaza lesz. Az egyik asszony helyeselt, a másik inkább átengedte a gyereket.


Melyik volt az Igazi anyja a gyereknek?

2020. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, midnig is ilyen voltam. Nem fogsz tudni megváltozni, ilyen vagy. Ha pedig nagyon igyekszel, egyszerűen kimerülsz, vagy más fontos dolgokra nem marad energiád. Engedd el, elég ha egy barátod van. 28/N
2020. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!