Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem miért hazudott....

Nem értem miért hazudott. Apróság, de csalódtam benne. Szembesítsem vele? Azóta nincs kedvem vele beszélni.

Figyelt kérdés

Kb egész nap írogattunk, tudom, hogy nem ment a Balatonra. Erre olvasom, hogy facebookon megosztotta, hogy itt és itt méltó nyárzárás.

Írtam neki ,,vicceskedve" hogy na mondom merre voltál ma, nem is mesélted. Erre elkezdett hazudozni, hogy csak villám kirándulás volt. Tudom, hogy legalább 3 óra csak lejutni neki oda, és délelőtt mesélte még, hogy fodrászhoz megy, és kertészkedik is a nap folyamán. Végig beszéltük a napot, minden apróságot megír, nem tudom elképzelni, hogy egy kirándulást ne mesélt volna.

Nem gondoltam volna, hogy erre ,,szorul" hogy kamu programokat tegyen ki, de elmondhatta volna ezt is. A másik jobban zavar, hogy hazudott.


2020. aug. 24. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Miért kell kutakodnod, és miért érzed úgy, hogy elszámoltathatod? Felnőtt ember, ha szüksége volt a privát magán időre akkor ne kelljen beszámolnia. Majd ha akar akkor elmondja, ha meg csak magában akart lenni az is az ő dolga. Nem értem az ilyen embereket, de most komolyan.
2020. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Pedig lement rögtön azután, hogy megcsináltam a haját. Ne hergeld magad!
2020. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot
2020. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem se lenne kedvem beszélni vele.

Lehet azt hitte, ha szól, akkor te is mennél vele. Viszont ha barátok vagytok ez nem akkora nagy dolog. Szóval, már csak emiatt se beszélnék vele. Menjen a fenébe. Ne keresd egy pár napig, gondolkozzon.

2020. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Figyu, a barátság nem arról szól, hogy mindenről jelentést kell tenni a másiknak folyamatosan. Mit gondolsz, ki ő, az ügynököd vagy mi? Vannak olyan dolgok, amik nem tartoznak rád, fel kéne fogni.

Ez a #4-es nyalódnak is szól.

2020. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mást vártok el egymástól. Fordított esetben ő nem biztos, hogy megharagudna rád, nem hinné hogy hazudtál. Jó ha meg tudod magadtól kérdezni, miért esik az ilyen ennyire rosszul, mert így sok rossz érzést fog még az ilyesmi okozni.
2020. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen ismerősöm, külön elrakta a képeket amiket Erdélyben/Balatonon/egyéb helyeken készített és amikor épp unalmas volt az élete kiposztolta őket, mondván, hogy ő ott van. Én kicsit szívtam a vérét ezzel, de annyira nem érdekelt, viszont téged megértelek, hogy zavar.
2020. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!