Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit tennétek, ha a...

Mégis mit tennétek, ha a barátnőtök nem akarna veletek találkozni, és mindig "közbe jönne" neki valami, de másokhoz meg simán elmenne?

Figyelt kérdés
Már nem is tudom mióta beszéljük, hogy egyszer majd találkozunk. A legszebb az egészben, hogy ő hozza fel mindig, hogy találkozzunk itt és ekkor, én meg lemondom a programomat is miatta, de ő az utolsó nap írja, hogy bocsi, nem tudok menni, de bezzeg a "pasijához" el tud menni, meg az unokatestvéréhez, de velem nem bír találkozni.
2020. aug. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megsértődnék kicsit és egy darabig nem keresném a társaságát. Majd ő keres ha hiányzol neki.
2020. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, hogy nem is a barátnőm.
2020. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem a legjobb módját választottam, de velem is már többször eljátszotta ezt, ezért megmondtam neki, hogy nem értem miért csinálja ezt. Ezután nem kerestem többet. Nyilván próbálta helyretenni meg mondta, hogy eltölti velem az egész jövő hetet. De én már teljesen kiábrándultam addigra.


Ha nálad még nincs ilyen érzés akkor beszéld meg vele, kérdezz rá nyugisan. Lehet ő nem érzi ennek a súlyát.

2020. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha többedszerre is eljátssza ezt, szimplán nem keresném, nem írnék neki és más emberekre fókuszálnék, akik viszont tényleg akarnak velem időt tölteni.
2020. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit. Nem foglalkoznék vele. Majd keres más barátokat.
2020. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu de ismeros! Ketto ilyen is volt. Halalosan megsertodtek, mikor lapatra tettem oket. Konkretan nemcsak a vilagegyetem legutolso emberenek ereztem magam, hanem ahogy irtad, eleinte lemondam miattuk mas programokat, mert elhittem, amit mondtak. Ebben az eletben veluk nem szeretnem ujra probalni.
2020. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is van egy ugyanilyen "barátnőm". Általános iskola óta barátnők vagyunk, idén leszünk 23 évesek. Az utóbbi években kezdett el a kérdésben leírtakhoz hasonlóan viselkedni. Elhívott programozni, majd az utolsó pillanatban egy nagyon átlátszó hazugsággal lemondta, ezt 5 alkalomból 4-szer, a maradék egy alkalommal pedig úgy alakította, hogy szűk másfél óra legyen csak az együtt töltött idő. A többi barátnőjére és a pasijaira (komoly, komolytalan) természetesen kivétel nélkül volt ideje.

Én évekig próbáltam mindig lazán kezelni, mintha nem is bántana, (párszor jeleztem is neki, hogy ez számomra nem oké, 1 hétig érdekelte) de idén nyáron meguntam, meg sem nyitom az üzenetét.

2020. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!