Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát vagyok, ha emiatt...

Rossz barát vagyok, ha emiatt már nem keresem a társaságát?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm, aki sokáig a legközelebb állt hozzám úgy döntött, hogy megcsináltatja szép nagyra a mellét, mert nem volt elégedett sem a méretével, sem a formájával. Ezzel nem is lenne semmi gondom, mindenki olyan külsővel éljen, amivel jól érzi magát, de azóta szörnyen elszállt magától. Azt hiszi bombanő lett és minden pasinak kizárólag ő kell, sőt volt egy olyan megjegyzése, hogy a barátom is őt választaná, mert a pasik ösztönösen a nagy és formás mellekre buknak. Hogy mondhat ilyet, amikor már 5 éve vagyunk együtt a barátommal és tudja, hogy szeret? Ezen nagyon csúnyán összekaptunk és úgy döntöttem többet nincs szükségem erre a barátságra. Közben viszont kicsit rosszul érzem magam, hogy egy 9 éves barátságot így eldobok. Szerintetek rossz barát vagyok, ha nem tudom elfogadni, hogy ennyire el van magától szállva vagy ez érthető? Ő azt mondja azért vettem ennyire a szivemre, amit mondott, mert a lelkem mélyén tudom, hogy igaza van. Pedig valójában az esik rosszul, hogy egyáltalán ilyesmin agyal, hogy az én barátom inkább lenne vele a műcicije miatt, mint velem.

24/L


2020. aug. 27. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csináltasd meg te is
2020. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél
2020. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Remek ötlet, de én szeretem így, ahogy van.
2020. aug. 27. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő, jobb ha nem keresed.
2020. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy neked szükséged van-e egy ilyen emberre csak te tudod. (Engem erősen irritál az ilyen személyiség, de lehet, ennek ellenére nem vesznek össze vele) Te tudod, hogy megéri-e, vagy nem, mi nem ismerjük sem a barátnődet sem téged. De ha úgy döntesz, hogy kibékülsz vele, akkor én a helyedben elbeszélgetnék vele, jó alaposan. (nem úgy értve, hogy lecseszném, hanem úgy részletesen lemondanám azt, hogy azért az amiket állít azok ennél bonyolultabbak) pl. Valóban a nagyobb mellű nő biológiailag valamilyen szinten alkalmasabb az útód biztosításbán. De ez olyan szinten nem számít, kis mellű nők is képesek szülni és szoptatni meg minden, meg ugye fel is kell nevelni a gyereket, amihez a nagy mell nem tesz hozzá semmit. Ennek ellenére, az oké, hogy van egy ilyen ösztön, de az csak akkor számít, amikor elsőre meglátod az embert és vonzódni kezdesz iránta. Utána fontosabbak lesznek más dolgok, mint pl a személyiség. És ez lesz a meghatározó. Megmondanám neki, hogy ha nem ismerne és mindkettőtnket meglátna, lehet igazad lenne és téged választana (bár ugye ki tudja nem mindenkinek fontos a nagy mell), de most, hogy már ismer nem kellenél, mert nem ez az elsődleges. Megmondanám azt is, hogy te ismered magad és te tudod mi bánt. Ez az én tudom, te tudat alatt mit érzel duma, nagyon gyakori (én is mondtam már), de az van, hogy nem tudja a másik. Lehet ő ezért bántódott volna meg a helyedben, de te nem ő vagy. Még megmondanám azt is, hogy attól, hogy nagyobbak a mellei nem lett jobb ember. Oké neki ez érték és ezt el is fogadtad, de csomó másnak meg nem az. Az viszont, hogy beképzelt lett, na arra biztos mindenki negatívan tekint. Ezeket én elmondanám neki és megkérném gondolkodjon el egy kicsit. Ha nem képes felfogni akkor viszont te gondold meg, hogy szükséged van e rá és e szerint tegyél.
2020. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobbnak gondolja magát nálad, hisz azért mondta, h a pasid el tudná csábítani. Nem kérdés, hogy foglalkozz-e vele.
2020. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Am mondd neki akk probálkozzon a pasinál, ha igaza van így mind2 től megszabadulsz :)
2020. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát, még a végén a párodnál is bepróbálkozna. Hanyagold. Az ilyen nem nevezhető barátnak, mert az igaz /jó barátok szerintem nem le építenek, hanem felemelnek.
2020. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!