Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a barátnőm...

Miért van az, hogy a barátnőm inkább azoknak a társaságát keresi, akik szinte semmit sem tettek érte, mint az enyémet, aki sokat segítettem neki?

Figyelt kérdés
Hiába akarok beszélni vele erről, nem lehet, mert azt mondja velem nem mer őszinte lenni. Erre azzal adhattam neki okot, hogy könnyen megsértődöm. Például miután a lányát elvittem a korrepetáló tanárához és elhoztam onnan, elmentünk moziba és nem tetszett neki a film. Megvádolt, hogy biztosan azért vettem jegyet, mert tudtam előre, hogy neki nem fog tetszeni, és még hozzá tette, hogy neki is fárasztó, hogy rendszeresen találkozgatnia kell velem.Ezen bekattantam, és nem vittem haza a moziból, mire ő is megsértődött. Szerintem egyébként csak kihasznált.

2019. nov. 8. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamikor a közelmúltban nem volt vele konfliktusod?
2019. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!