Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a barátságunk végét jelente...

Ez a barátságunk végét jelentené..?

Figyelt kérdés

Általános iskolai barátnőmmel gimi alatt is megmaradt a barátságunk, és abszolút nem okozott gondot, hogy 35km-re lévő gimibe járok, ő pedig itthon maradt. Mivel én 5 éves gimiből jövök, hozzá képest "csak" idén leszek egyetemista. Ő pedig idén lesz másodéves, ott ahol én gólya.

Ebben az utolsó évben, a végzős ünnepélyekre sorra hívtam őt (már, ami maradt..), de mindig passzívabb volt, az utolsó pillanatig kihúzta a válaszadást, vagy jelen esetben egy szimpla találkozónál az utolsó pillanatig várom, hogy neki mikor lenne jó.. már egy hete megbeszéltük, hogy ekkor találkozunk, de órát még mindig nem mond biztosat..

Feleslegesen agyalok ezen, vagy pedig már elhalófélben van ez a barátság? :c Nagyon zavar, mert nekem sokat jelentett..

Köszönöm a válaszokat előre is!


2020. aug. 27. 21:02
 1/2 Egyemke ***** válasza:
100%
Minden képpen beszéld meg vele hogy mért gondolod azt hogy elhalóban van a barátságotok
2020. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlenül gondolnám,hogy ez konkrétan a végét jelentené. Tényleg beszéljétek meg. Ne zúdítsd rá, fejezd ki aggodalmad; és kérd ki, hogy erről ő mit gondol, mert nehogy félreértés legyen.
2020. szept. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!