Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A mániákusan versengő barátot...

A mániákusan versengő barátot jobb már azelőtt elengedni, hogy belémkötne?

Figyelt kérdés
Megszállottan méregeti a p*csét. Csak olyanokkal van jóban, akik nála kevésbé sikeresek. Ha valakinek jól kezd menni, azt egyből le akarja húzni, megmutatni, hogy neki mennyivel jobb az élete. Hozzám eddig rendes volt, mert semmi extrát nem tudtam felmutatni, de most kezd változni a helyzet. Sportosabb lettem, felvettek egy jó szakra és alakulnak a dolgok egy szép lánnyal. Már szinte várom, mikor fog belémállni, hogy neki mi mennyivel jobb. Adjak egy esélyt neki szerintetek, vagy zárjam le, mielőtt bármit reagálhatna?

2020. aug. 30. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kivágnám a helyedben. Az ilyenek szokták a háta mögött lenyúlni a másik barátját/barátnőjét, és a saját mocskát rádkeni azért, hogy téged megutáljanak. Már most kellene tenni ellene. Ha megtartanád, akkor ne tájékoztasd semmiről és hamis infókat adj magadról.
2020. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!