Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon félek attól, hogy...

Nagyon félek attól, hogy összeveszés után nem ugyaolyan lesz a barátságunk, mint azelőtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek az összeveszés után, hogy annyira megromlik a barátságunk, hogy nem lesz sose ugyanolyan, mint azelőtt. És emiatt nem is vagyok ugyanolyan azzal az emberrel, habár még mindig nagyon szeretem csak félek, hogy megromlott a viszonyunk. Mit tegyek?

16l



2017. okt. 24. 19:32
 1/2 anonim válasza:
esetleg azt lehet tudni min vesztetek össze, akár privátban? Én egy héten 2x vesztem össze a legjobb barátnőmmel hülyeségeken, az nem változtatott semmit. Viszont párszor komolyabb dolgokon azért azok után már sosem volt olyan mint előtte, de ez nem jelent feltétlenül csak rosszat. Megoldotok közösen egy súlyos konfliktust köztetek, megbocsátotok egymásnak, megismeritek jobban egymást, sokkal szorosabb barátság tud kialakulni idővel, mint azzal, akivel sosem veszekszel.
2017. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaziból itt bármilyen összeveszésre gondolok. Kisebb dolgokon nem szoktam senkivel összeveszni, szóval inkább a komolyabb dolgokra gondolok.
2017. okt. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!