Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolsz, mit gondolnál,ha...

Mit gondolsz, mit gondolnál,ha olyan ember, aki kb15 éve a barátod egyik napról a másikra szó nélkül kilép az életedböl?

Figyelt kérdés
Nem tudod megbeszélni,mert tiltott mindenhonnan ( facebook, telefonok, e-mail visszapattan). Él, nem beteg a férje posztjain rendszeresen látni fotót róla. Nincs közös ismerös, aki pletykált volna rólam valami valóst vagy valótlan neki. Miért szoktak ilyet csinálni? Vagy ki,kivel?
2020. szept. 1. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt hasonló. Én nem foglalkoztam vele. Az ilyen nem barát. Szóval nem csináltam semmit sem. Ő jelentkezett évek múlva, hogy nem is érti anno miért szakadtunk el egymástól :D
2020. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi lett a jelentkezése után?
2020. szept. 1. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Beszélünk néha, nagyon ritkán találkozunk, de már nem olyan, mint régen, amikor mindent megbeszéltünk, összejártunk. Már nem közeli barát, csak egy ismerős. De igazából és teljesen jól meglennék enélkül a minimális kapcsolattartás nélkül is. Hiszen az elmúlt években is megvoltam. Nekem már nem hiányzik az ő barátsága.
2020. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, pedig ennek komoly oka van!

Nem azt írod, hogy elmaradtatok egymástól, vagy lassan ellaposodott a kapcsolat, hanem konkrétan letiltott mindenhonnan és ilyet ok nélkül nem tesznek emberek.

Ha neked fontos volt ez a barátság, akkor próbálj vele valahol személyesen összefutni, vagy a férjét kérdezd meg!

Jobb ötletem nincs.

2020. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, nekem nagyon fájt, kicsit úgy, mintha valaki szakított volna velem.
2020. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Valami itt tényleg hiányzik a sztoriból...
2020. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hívtam, írtam, semmi reakció. Kerestük a férjem telefonjáiról is, arra sem reagált. Tudta, hogy mi vagyunk, ismeri a férjem telefonszámait is.


Összefutni? Állják a házuk előtt? Nincs különösebb hobbija, ahova eljárna. Legalábbis amíg beszéltünk, nem volt.

2020. szept. 1. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Lehet csak sz@rba került s nem szeretné, hogy miatta ti is abban legyetek vagy 5 láb mélyen a földben, ha így érthetőbb...


Persze, lehet elég volt belőletek, mert a csodalámpa szellemének néztétek folyton...

2020. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg pl. egy boltba össze futni vele. Vagy a párjára írni ez ügyben. Itt tényleg lehet valami a háttérben.
2020. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!