Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy ha valami...

Krisztii233 kérdése:

Miért van az hogy ha valami rossz történik velem vagy megbántanak akkor is mosolygok?

Figyelt kérdés
Mindig így ha valaki nagyon megbánt akkor mosolygok mintha nem történt volna semmi, vagy hogy ha valami rossz történik velem. És azért ez kezd engem idegesíteni.Valahogy fárasztó már az a sok "Fake smile" nekem. Vagy ez nem az??? Én ezt nem értem😅 köszi a válaszokat!
2020. szept. 5. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor melyik?


1. Olyat mondanak ami bántó, de te belőled mosolygást vált ki mint reakció és nem megsértődést. És érzelmileg sem bánt meg.


2. Megbánt amit mondanak, de mosolyogsz.

2020. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod,hogy fake smile vagy annyira le tudod sz.rni,hogy csak mosolyogsz rajta.Ha az a helyzet,hogy túl sok a fake smile persze,hogy idegesít,mert nem tudsz önmagad lenni.
2020. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
S a temetéseken is mosolyogsz vajon...
2020. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert nem jól neveltek és nem tudod megvédeni a határaidat.
2020. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!