Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fordultak már el tőletek a...

Fordultak már el tőletek a "barátaitok" a párotok miatt?

Figyelt kérdés

Pár "barátnőm" eltávolodott tőlem mióta párom van.

20 évvel idősebb a párom, valószínűleg ez zavarja őket. Soha nem jelezték még konkrétan a problémájukat, de hónapok óta nem hívnak sehova, nem keresnek stb. Egyikőjük néha megjegyzéseket tesz a korkülönbséggel kapcsolatban, amiket persze próbál elviccelni. Sajnos az az alkat aki szerint csak úgy jó minden ahogyan ő csinálja.

Egy teljesen normális kapcsolatban élek, nekem ez így jó, boldog vagyok a férfivel. Én sem kritizáltam soha a döntéseit, pedig mindig lehúzós férfiakkal jött össze, akik anyagilag kihasználták. Nem mondom, hogy irigy, mert neki is van barátja stb. de kicsit úgy érzem, hogy mégis vágyik egy érett, komoly férfira és mivel nem alakult eddig úgy neki, hogy egy olyan párja legyen ezért inkább mást kritizál.

Mit tegyek? Keressem őket, erőltessem a dolgot? Vagy hagyjam az egészet? Nem tudom, hogy szándékos ez tőlük vagy így alakult? Ha felhozom, hogy ők engem sosem keresnek, sehova sem hívnak akkor csak támadnak valami teljesen más dologgal, miközben egyértelmű...


2020. szept. 7. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz más barátnőket magadnak.
2020. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik attól érzik jól magukat, hogy másokat lehúzhatnak és kibeszélhetnek. Egy korkülönbséges kapcsolat nagyon jó téma erre, mert más a megszokottnál. Ha ennek ellenére azt látják, hogy jól érzed magad, stabil kapcsolatod van, akkor nem meglepő, hogy forrnak az irigységtől.

Azt veszem ki a sztoridból, hogy ezek az emberek soha nem voltak valóban a barátnőid.

2020. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kései Sirató ***** válasza:

A családjától szeretted el a pasit? Mert ha nős pasival kezdtél, azért nem csoda, hogy ellenezték/ellenzik a kapcsolatod.

Azért írom ezt, mert a műkörmösömmel ez történt, hogy elfordultak tőle a barátai, de ott nős a pasi, akivel összejött és aki el is vált miatta.

Erőltetni amúgy meg nem lehet barátságot.

Megoldás csak az lesz, hogy más barátokat keresel.

2020. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, egyedülálló, gyerek sincs, elvált.

Igen, gondolom ez egy jó kis téma, biztos előjönnek a szokásos "biztos a pénzéért" dumakkal.

Köszi a válaszokat! 😊

2020. szept. 8. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!