Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet barátokat szerezni...

Hogy lehet barátokat szerezni egyetemen?

Figyelt kérdés

Sosem voltak igazán szoros kapcsolataim, két évig volt két jó barátom az osztályban, de ugye egyértelmű, hogy a hármas barátságokból úgyis kilöknek valakit. De az egyetem az egy teljesen más közösség, nincsenek is osztályok, amin belül kereshetnék új embereket. Egyetemen csak odamész valaki szimpihez, aztán ahogy közelebb kerültök, megkéred, hogy vegyen be a baráti körébe? Vagy vannak társalgásra szolgáló helyek az egyetemek környékén, ahol az egyetemisták jobban meg szokták ismerni egymást? Tényleg nem tudom, hogy működik ez :(


18/L



#egyetem #barát #közösség #egyetemi barátok
2020. szept. 7. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálatok tankörök nincsenek?
2020. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én még gimis vagyok (12.-es, évvesztes)
2020. szept. 7. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


Akkor nálunk van ilyen tankör, ami igazából olyan mint egy osztály ha úgy nézed, de közös órák nincsenek, egy Facebook csoport az egész. De barátkozás szempontjából jó. Velük kezd majd a barátkozást elhívnak majd meg minden, és ezen kívül akivel közös órákra jársz azokkal is kialakul majd.

2020. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!