Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan előzhetném meg a kínos...

Hogyan előzhetném meg a kínos csendeket, amikor lányokkal beszélek?

Figyelt kérdés
Amúgy se vagyok, egy beszédes ember, de nagyon kínos tud lenni, amikor egy lánnyal élőben beszélek, és hosszú másodperceken át nem történik semmi. De az a durva, hogy ilyen helyzetekben is én szólalok meg mindig, dobok fel valamilyen témát. A lányok miért nem szólalnak meg ilyen helyzetekben? ez számukra is kínos? Ha mondjuk ti találkoztok egy lánnyal, hogyan kezdődik el egy meg nem álló beszélgetés, vagy milyen trükkötök van a kínos csend megelőzésére?

2020. szept. 10. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal egy szál gyulai kolbászt és vedd elő, ha elfogy a téma.
2020. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Odáig kell eljutni fejben, hogy a csend nem kínos. Persze az ismerkedés első fázisaiban az lehet, de bármit be lehet dobni ilyenkor. Akár elkezdeni beszélgetni a kínos csend fogalmáról. Meg készíthetsz be előre témákat, amikről sokat lehet beszélgetni. Pl. mi az első gyerekkori emléked / mi volt a legjobb dolog, ami történt veled / hova szeretnél legjobban elutazni. Mire ezeket végigbeszélgetitek, már megint jön annyi közös téma, amire lehet építeni.
2020. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt még nem néztem végig, de hátha jókat mond. Remélem, ez az a link

www.youtube.com/watch?v=trF1MWnQvHM

2020. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!