Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen egy jó barát?

Ilyen egy jó barát?

Figyelt kérdés
A mentális betegségeim ellenére is velem van, nem veszi fel az agersszív megnyilvánulásait és ha másnap ráírok hogy felejtsük el a tegnapit azt mondja hogy semmi gond el van felejtve. Másoknak akik nem feltétlen vannak rólam jó véleménnyel azoknak jókat mond rólam, akik nem ismernek azoknak jókat híresztel rólam. Nincs tabu bármiről tudunk beszélni, bármit teszek nem ítél el és ha add valamit nem várja vissza. Amikor beteg voltam és kórházban feküdtem csak ő érdeklődött hogy hogy vagyok, és amikor bementem az iskolába a többiek kimentek cigizni de ő bent maradt velem hiába dohányos. 5 éve ismerjük egymást és ő az egyetlen aki mellettem maradt, ritkán beszélünk mivel már külön utakon járunk de legalább van egy ember aki elvisel és nem kell előtte megjátszanom magam. 20/f
2020. szept. 12. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Megnyilvánulásaim' egy kicsit kótyagos vagyok szóval nézzétek el a helyesírási hibákat.
2020. szept. 12. 12:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy igaz barát. Becsüld meg. Őszintén irigyellek érte!
2020. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem értem, hogy miért tetted fel ezt a kérdést. Persze,hogy ilyen egy jó barát. Én is irigyellek
2020. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez igaz barátság:) szerencses vagy!
2021. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!