Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon jó barát vagy több...

Egy nagyon jó barát vagy több kevésbé jó?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? Ha sok barátotok van, de velük inkább kevésbé erős a kötődés, vagy az, ha mondjuk csak 1-2 van, akikkel viszont nagyon szoros a kapcsolatotok?


Én a 2. opciót preferálom, de érdekes módon, szerintem sokan vannak, akik az elsőt, ezt igazából mostanában vettem észre és mivel nekem ez kissé furcsa, kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is.



2019. márc. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Átlagban mindenki a 2-est preferálja, mert az igény minden embernél ugyanaz.

Mindenki arra vágyik, hogy szeressék. Egy barát szeret, egy haver csak kedvel.


Közhely

2019. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy igaz barát mint két hamis.
2019. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A minőségi kapcsolat mindig többet ér a mennyiséginél.
2019. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.


Ugyanis nekem mindkettő szakasz meg volt az életemben.


Ugyanis a barátok jönnek-mennek és, ha egy nagyon mély barátságból kell, hogy kiszakadj, azt nehezebb feldolgozni.


Volt pl egy barátnőm, ő egyik napról a másikra szüntette meg a viszonyt, mert mérges lett és én majdnem belehaltam.


A felszíneseknél nincs meg ez az erős kötődés. Néhány emberrel jól elbohóckodok néha, amit pedig ki akarok adni magamból, úgyis a könyvembe írom.

2019. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!