Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valyon jó barát, vagy csak...

Valyon jó barát, vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már vagy 6 éve ismerek egy velem egyidős lányt,akivel osztálytársak vagyunk,és kb 4 éve lettünk legjobb barátok.A baj pedig az,hogy mostanában mindig azt várja el hogy helyette csináljak valamit.Már kb egy hónapja megígért nekem valamit de folyton csak azt mondja hogy:"Majd megcsinálom" és hogy "Próbálkozok".Ha nekem kellene megcsinálnom már rég kész lenne,de mintha csak arra várna hogy elveszítsem a türelmem és kézbe vegyem a dolgot,de nem fogom.Régen nagyon jóban voltunk de mostanában már nem tetszik a kis "változása". Szerintetek tényleg csak kihasznál??? Tényleg ennyire alljas lenne,vagy csak én bíztam rá nagy feladatot?? Teljesen tanácstalan vagyok. 12/L

2018. ápr. 29. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ennyire hosszúra és kicsit bonyolultra sikeredett.
2018. ápr. 29. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hogy mit ígért meg. Erre így nem lehet válaszolni.
2018. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne csinálj meg mindent helyette
2018. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Umaku ***** válasza:

Mivel nem tudjuk mi az a “nagy dolog amit igért” ezért nem tudunk választ adni.

De több opció is lehet, ( ami innentól kezdve mind találgatás) olyan dolgot kértél amit nem szivesen csinál meg, magasról tojik rá, olyan vagy mint egy picire nőtt anyuka és már azért sincs kedve megycsinálni mert nem hagyod békén vele.

12 évesek vagytok, mi az a nagy dolog amit rá kellet hogy hagyj?

Amikor anno az én barátnőm vádolt ugyan ezzel (amit persze nem mert a szemembe mondani) mélységesen felháborodtam.

Tudod mit csinál otthon?

Hogy mi zajlik le benne?

Hogy nincsenek - e problémái?

Lehet hogy túl komplikáltan írtam le, de hátha megérted mit is akarok ezzel mondani :)

Ha már ennyire megfogalmazódott benned a gyanú hogy kihasznàl csak vess véget ennek a barátságbak, te sem szenvedsz, ő sem. Mert ahogy elnézem te ezt akarod tenni.

De a pletykákat hanyagold ha lehet (jajj miért vesztetek össze- féle kérdésre nem vagy köteles válaszolni)

2018. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egy hónapja megígért dolog az,hogy megpróbálja megnevelni kicsit jobban a kutyáját,aki folyton ugrál az emberekre,összesároz,elviszi a cuccaidat,ha véletlenül leteszed őket a földre,mert nem szívesen vagyok a kutyával,de ő folyton vele van,ezért ha társaság kell,elkell viselnem a kutyát is.Kb 2 hetente elmegyek vele és a kutyájával,hogy megnézzem,tényleg csinál-e valamit a megneveléséért,de semmi,csak folyton dicséri pl egyszer azért dicsérte mert kapott egy döglött madarat. Volt még néhány apróbb kérés de semmit sem csinált. Remélem így érthetőbb!
2018. ápr. 30. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem használ ki. Kihasználás az lenne, ha ő kérne sokszor tőled valamit, de soha nem csinálná meg azt amit te kérsz tőle. Amúgy meg nincs beleszólásod abba hogy hogyan nevelje a kutyáját. Úgy neveli ahogy akarja, akár tetszik, akár nem.
2018. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!