Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkó voltam?

Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyik nap elpanaszolta, hogy mennyire utál reggel 6:30-kor kelni, hogy 8-ra beérjen a munkába.


Én pedig kissé tárgyilagosan megmondtam neki, hogy örüljön, hogy nem 6-kor kell kelnie (én ugyanis elég messze lakom az egyetemtől), ha 8-ra be akar érni, ráadásul ő velem ellentétben el tud aludni este 11-kor. Én nagyon szeretnék rászokni erre a dologra, de ha éjfél előtt alszom el, annak az a vége, hogy felébredek az éjszaka közepén, és utána többet nem alszom. Most is 3:30 óta ébren vagyok. Ha ő lefekszik 11 órakor, 6:30-ig alszik 7 és fél órát. Nekem ez nem megy, ha 8-ra kell menni, és örülök, ha péntekről szombatra alszom 10-12 órát, hogy pótoljak. Ő meg el nem tudja képzelni, miért alszom néha délután is.


Bunkóság volt elmondani neki a problémámat? Sajnálom, aznap nem volt türelmem ehhez a panaszához, nemcsak én, más sem alszik 6:30-ig reggel, az már lassan luxusnak minősül. XD Kamasz korom óta rossz alvó vagyok sajnos. :(



2020. szept. 13. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2020. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A bunkóság nem a tények ismertetésében, hanem a tálalás módjában van. Szóval ezt a témát el lehet bunkón és kedvesen is mondani. Az hogy a saját tapasztalatod megosztottad, az szerintem egyáltalán nem volt bunkóság.
2020. szept. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem te nem vagy tisztaban a bunkosag fogalmaval. Azt tanacsolom, iratkozz kis a gepeszmernoki karrol.
2020. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem volt bunkóság. Nyugodtan lehet lepontozni. Én 5 orakor szoktam felkelni, hogy elérjem a buszt
2020. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azon megy a musor, hogy 6:00 v. 6:30 :D

En 4:25 - 5:05-ig probalok felkelni barmikor, amikor sikerul, hogy 5:30-ra beerjek 10 percre levo munkahelyemre, ahol este 10-ig vagyok, hogy masnap megegyszer megcsinaljam ezt, 5 ora alvassal.

Ezek utan gondolom ertheto, hogy irigylem a 6 oras dilemmat :D

2020. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező neked hogy esne, ha valaki azt mondta volna, hogy " még te panaszkodsz? Én fél 5-kor kelek, hogy 6-ra gyakorlaton legyek."

Ugye nem jó érzés.

2020. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2-höz hasonlóan én is azt mondanám, hogy nagyon sokat számít a tálalás. Önmagában, ha ez csak egy szimpla kijelentés volt, ez nem számítana bunkóságnak. Viszont, ha hőbörgősre vetted például a figurát, akkor az volt.
2020. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hőbörögtem, csak elmeséltem neki, hogy rossz alvó vagyok és általában nem tudok annyit aludni, mint ő. De persze tiszteletben tartom az érzéseit, igazából 9 óra alvás mindenkinek ideálisabb lenne 5-7-nél mondjuk.
2020. szept. 13. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem volt benne semmi bunkó:)

(#7 voltam)

2020. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt bunkóság, viszont orvoshoz kellene menned,hátha tud megoldást az alvási problémádra. Nem iszol délután kávét? Olyankor én sem tudok elaludni. 12-ig szabad csak 1 kávét meginnom, hogy normálisan aludjak.
2020. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!