Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerűen nem tudok társas...

Egyszerűen nem tudok társas ember lenni. Bármennyire is próbáltam nem megy. Baj van velem?

Figyelt kérdés

Nincs elegendő energiám hozzá. Hamar elfáradok mentálisan emberek között és akkor csak nézek ki a fejemből, képtelen vagyok kommunikálni, átvenni mások energiaszintjét.


Igen, a legnagyobb gondom, hogy lefáradok és ezen nem tudok változtatni csak ha elvonulok és pihenek.


2020. szept. 17. 07:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10


De igen. Igazából arra is gondoltam, hogy rajta vagyok az autizmus spektrumon, depressziós vagyok, introvertált és ilyenek.


De ki fogja ezt pontosan megállapítani.


Az orvosaimat nem erdeklik ilyen részletkerdések.

2020. szept. 17. 10:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazàból ez nem ugyanaz mint az autizmus. Szóval hiába van ilyen tünete az autizmusnak is, nem következik egyikből a màsik. Egyszerűen ilyen emberekből sokkal kevesebb van a vilàgon ezért furcsa.
2020. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ultra anti szoc voltam. Önismeret, mit érzel s miért. Hosszú naplóvezetés, hangulatkövetés, egész napos önelemzés... Nem kell semmi ahhoz h megismerd magad és más legyél. Én most már...


Hát nem mondanám h pro social vagyok, de elég jól tolom. Bele lehet jönni ha alázatos vagy és fejlődni akarsz.


Ami van veled az nem baj, hanem egy jellemződ olyan, amilyen. Végtelen hasonló ember van, iszonyat kevés az aki normálisan tud szocializálódni. Az emberek többsége ah látom rengeteget bénázik, össze vissza beszél, hülyét csinál magából és észre sem veszik a többiek, mert megszokták, ezt ismerik, de nekem mindig fura ah mások beszélnek egymással.


Senki nem várja meg azt, míg befejezem a mondatot, senki nem kérdez semmit, ha félreértenek instant rossznak titulálnak és kibeszélnek, stb. Szóval.. Igazából nincs nagy baj veled. Mindenki el van b...va.

2020. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, még mindig jobb ez, mint az enyém.

Én tele vagyok energiával, folyamatosan. Emiatt szinte képtelen vagyok figyelni az emberekre. A pozitív energiám bevonzza az embereket. Ott ülök vele szemben, éppen elsírja bánatát, én pedig azt veszem észre, hogy a felét nem figyeltem, mert közben ezermillió más dolog jutott az eszembe. Én is küzdök, hogy ne így legyen, de van ami nem megy, így nem erőltetem.


Szerintem te se tedd. Fogadd el magad ilyennek, és máris meg fogsz könnyebbülni. :)

2020. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!