Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudod feldolgozni a...

Hogyan tudod feldolgozni a búcsúzást?

Figyelt kérdés

Van egy közeli ismerősőm, itt lakott magyarországon és most megy el. Már nem jöhet vissza europaba.

Igy valszeg sose fogunki már találkozni. Ez elég rosszul visel meg. Én meg többet már nem szeretnék kiútazni oda mivel voltam már 2x és hosszabb ideig is éltem ott.

Hogy dolgozzam fel?

Ő rendes és mindig ír nekem , de ugye én tudom, hogy nem fogunk már találkozni..

Mit csináljak?

Nekem ez rosszil esik



2020. szept. 18. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai netes világban naponta több órában találkozhattok, beszélhettek és nézhetitek egymást!
2020. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

"Már nem jöhet vissza europaba."


Miért nem? Ki van tiltva, vagy mi a fene?

2020. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hosszu tortenet munkqvalalasal jott ide de nem akarta meg hosszabitani.

Es ugye covid miatt nem is tudott vissza menni

2020. szept. 18. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

A Covid miatt menni lehetett, csak jönni nem.

Ha meg ő nem akarta meghosszabbítani a munkavállalásit, akkor ez az ő döntése, te ne emészd magad!

2020. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Te nem akarsz menni, ő nem akar jönni, akkor ebben ennyi volt!
2020. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő mindent meggyógyít.

(Ezért olyan hosszú a várakozás az orvosi rendelők előtt.). Viccnek szántam.

2020. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nézd, egyrészt van internet, másrészt van turistavízum, tehát ha csak ilyen "jó hogy ittvagy de semminemű erőfeszítést nem teszek hogy megtartsalak" jellegű barátság, akkor azért meg kár szomorkodni, holnap kereshetsz magadnak egy ugyanilyet.
2020. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok barátom hagyta el az országot. Sőt, mondhatom, hogy a jelentős többség. Egy darabig ment a fb-s beszélgetés, de annyi mindenre kellett akkor koncentrálniuk -új élet, új környezet, új problémák-, hogy ezek is elmaradtak. Akkor nem esett jól, de megértettem. Pár év távlatából nem számít.

Ne depizz be, hanem állj fel, és kezdj olyanba amibe eddig nem. Sportolj, találj új hobbit, menj el főzőiskolába. A lényeg, hogy produktívan töltsd az idődet, és fogsz találni új barátokat is közben.

2020. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!