Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjem az ex...

Hogyan ismerkedjem az ex mellett? Ö az egyetlen baratom aki eljönne velem akarhova.

Figyelt kérdés

Szoval az eddigi barataim külföldön vagy csaladosak lettek stb.

Engem a munka leköt.


Megszüntek a baratok.

Szeretnék viszont élni.

Menni sok helyre, kikapcsolodni szorakozni. Ehhez jol jönnének tàrsak. Neten nem talàlok csak szexhajhàszòkat, vagy debileket.


Egyes egyedül egy exem maradt a közrlemben közel lakik, szoba is àll velem, nyitott programokra, szocializalt vannak haverjai, de öket ellenem uszitja, nehogy kapcsolatom legyen velük, plane barati.

Azaz vele kettesben tudok csak menni akàr szorakozni is ahol ugyan sokan vannak, de hogyan tudnék igy ismerkedni mellette, ha kivülröl ugy néz ki, mintha egy pár lennénk?(együtt egy ffi es nö)


Tudnék vele jàrni bowlingozni is tancot is tanulni, partykra is menni, nyarsalni horgaszni edzeni is. Hogyan szerezzek baràtokat es talàljak tàrsra igy?



#ex egyetlen baràt
2020. szept. 19. 11:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem rosszabb.nem irtam ilyet.

Csak epp utcàn nem lehet ismerkedni.

2020. szept. 19. 12:02
 12/17 A kérdező kommentje:

Tanacsokat vàrok iranyitast.

Felöltözöm sminkelek indulok.

Es aztan?

2020. szept. 19. 12:03
 13/17 anonim ***** válasza:

Várd, hogy megszólítson valaki!

Az exeddel hogy ismerkedtél meg? Ha nem vagy magatehetetlen, agyilag elmaradott, akkor te is tudsz kommunikálni az emberekkel.

2020. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Van olyan amikor az egyik ember már nem akar semmit a másiktól vagy sohasem akart. Azonban azt sem akarja, hogy a másik tovább lépjen. Azért mert számára a kapcsolatnak az a szintje hasznos és ha a másiknak lesz valakije, nem tudja megtartani ebben a formában a kapcsolatot.


Nézd, én voltam a tiédhez hasonló cipőben sokszor. Sok helyzetben nem lett volna akadály az, hogy velem volt egy lány akiről nem lehetett tudni, hogy a barátnőm vagy sem. Sőt volt hogy egy barát-barátnőmmel hülyültem buliban, úgy táncoltunk mintha egy pár lennénk, én leléptem, mert hajnalban meló volt, hozzá meg sorra mentek oda a srácok, miután elmentem onnan, pedig nem az a tipikus bombázó volt, csak közben jól érezte magát, ragyogott.

Ahogy nálam is próbálkoztak lányok, annak ellenére hogy velem volt az ex vagy a barátzónás barátnő aki persze semmit nem akart. Jól éreztem magam velük abban a helyzetben.


Mivel pedig aki velem volt nem a barátnőm, amikor odanéztek a lányok én visszanéztem, amiből a lányok megértették, hogy valószínűleg nem a barátnőm az akivel vagyok. Ezért oda néztek úgy is hogy a velem lévő lány látta vagy volt aki oda is jött. Aminek a hatására a velem lévő lány általában úgy viselkedett, mintha a pasija lennék és neki akart esni a másik lánynak. Vagy minimum lebunkózta, mondván a másik lány nem is tudhatja, hogy mi nem vagyunk együtt. Én így értettem meg, hogy az exnek akivel jóban vagy vagy az ellenkező nemű barátnak, aki persze nem akar semmit, sokszor nem érdeke, hogy Te tovább lépj. Szabotálni fogja a helyzeteid, a randidat és szerintem még olyan nagyon jól sem érzed magad vele.

Szerintem járj el sportolni, oda egyedül is mehetsz, jobban fogod érezni magad tőle, meg fogsz ismerkedni emberekkel, akikkel el tudsz menni ide-oda. Az exed szabotálni fogja, hogy tovább lépj, ezért nem érdemes vele lógnod, ennyi erővel együtt is lehetnétek.

2020. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ugy hogy közben szemezel másokkal ha nem fogdossatok egymást és kifelé figyelsz még nem fogják feltétlen azt hinni hogy egy pár vagytok de biztos kiakad ha valaki odajon és fejeket vág vagy pofon :D szerintem egyszerubb ha tarskeresozol ott is vannak 'normálisak' szakítás utan le nem zárt exekkel hehe
2020. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz
2020. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
N31 ez lemaradt
2020. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!