Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan háborodtam fel?

Jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akinek amikor rosszul ment a dolga, mindig segítettem. Aztán amikor kikeveredett a kátyúból teljesen megváltozott. A telefont kinyomkodta, nem vette fel, volt hogy megüzente nem akar beszélni, aztán azt mondta, nem vagyunk összenőve, kevesebbszer beszéljünk, korábban hívott sportolni, abból se lett semmi, kirándulni se jött el velem. A Viberen többször előfordult, hogy csak tőmondatokat írt, aztán meg elköszönés nélkül kilépett a beszélgetésből. A legutóbb számonkérte az érdeklődésemet. Ezen nagyon kibuktam és összevesztem vele. Azóta nem beszélünk. Már így utólag megbántam, hogy csúnyán beszéltem vele, de nem bírtam tovább. Szerintetek jogos volt a felháborodásom?

2020. szept. 19. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos volt.
2020. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen :)
2020. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem onzetlenul segitettel, ugyhogy igy jartal. Legkozelebb onzetlenul segits, elvarasok nelkul, vagy NE segits. Ha onzetlenul segitesz, akkor biztosan nem csalodhatsz.
2020. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Azt hittem a barátom, azért segitettem neki. És nem vártam cserébe semmit, legfeljebb egy kis odafigyelést. Olyan nagy elvárás ez?
2020. szept. 20. 06:55
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is jogos a felháborodásod.
2020. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teljesen jogos :) és minden rendben lesz
2020. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma telefonon bocsánatot kértem tőle a durva kirohanásomért és békében elváltunk egymástól.
2020. szept. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!