Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bérelnétek fel nőként "barátot...

Bérelnétek fel nőként "barátot", hogy valakit ezzel lekoptassatok?

Figyelt kérdés
Ti már csináltatok ilyet? Megérte? Mi lett a vége? Van olyan fiú/férfi aki ilyet bevállal? (Nem keresek senkit! Csak kíváncsi vagyok, hogy ilyenbe mennek-e e bele...) Elsősorban tapasztalokra vagyok kíváncsi. Esetleg ha van valakinek abban tanácsa, hogy hogyan lehet finoman "lekoptatni", egy olyan személyt akik számunkra veszélyes, annak is nagyon örülnek, ha megírná.

2020. szept. 24. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kerek perec megmondtam h van barátom. (Azt nem kellet a másiknak tudni h képzeletbeli)


Telefon letilt, snapchat/fb/twittet/insta letilt. Ha ismered a lakóhelyét arra ne menj. Ha ő a tiedet, és zaklatna, kérd meg egy rokonod akit nrm ismer h jojjon at egy idore es amikor becsonget kozli h elkoltoztel.

2020. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bérelnék, fölösleges. Azt kell csinálni, amit az 1es mond, és még pénzbe se kerül.
2020. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég nagylány vagyok már ahhoz, hogy ne kamu indokokat keressek, hanem egyenesen megmondjam valakinek, hogy nem vagyok kíváncsi rá. Ha nem ért a szóból, akkor pedig ne sz#rakodj, hanem tegyél feljelentést, különben csak a saját testi/lelki épséged kockáztatod.
2020. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
hol bérelnéd fel?
2020. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
66%

Huhhú :D


Igen neke jól jött volna ilyesmi, sőt...


Sajnos az hogy elég nagylány valaki és visszautasítod-😂 hidd el vannak elég szar szituációk amikor ez nem segít.


Az ipsétől függ mennyire kattant. Szóval igenis jó az ha van ilyen kamu pasid aki teszem fel mikor a nyomulós hapsival vagy akkor felhív és megkérdi h szívem mit is kell venni a boltban vagy tök mindegy. Jól legyen kihangosítva a teló. Persze ehhez kell egy nagyon jó barát.

2020. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen de inkabb csaladi megjelenesekre meg ilyenek
2020. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!