Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon meg sértődött?

Vajon meg sértődött?

Figyelt kérdés
A sztori tömören annyi hogy: szerdán kosaraztam egy lány barátommal az egyik lökött barátom ezt meg látta és oda kiabált nekem hogy „mi van csajozol?” el kezdtem neki vissza kiabálni hogy „zavar vagy irigyled?” pár perccel később a lány azt mondta hogy „El megyek pár percre majd jövök” másnap már nem jött mi kosarazni velem pedig azt is látta hogy megyek ki a pályára

2020. szept. 25. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg tőle
2020. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Látom, hogy a kérdésedet kiemelted, azt javasolnám, mint az első.

Hidd el, igazán sokat nőnél a szemében, ha megmernéd kérdezni,ha elég bátor lennél ahhoz, hogy beszélj neki arról, ami a fejedben van.

2020. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Zavarban van. Vagy mert tetszel neki, vagy mert pont nem.

De azert en beszelnek vele.

2020. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy úgy érted-e a kérdést, hogy rád haragudott-e meg, vagy a barátodra. De ha meg is sértődött, akkor inkább a barátod beszólása zavarhatta, és hogy ne szólhasson be még egyszer, inkább kerüli az újabb helyzetet. Nem hiszem, hogy a te beszólásod zavarta volna. De tényleg az a legtisztább, ha valahogy felhozod neki, és megkérdezed.
2020. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor majd az egyik óra közti szünetben meg kérdezem
2020. szept. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!