Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért sértödött be a haverom...

Miért sértödött be a haverom mert nem adtam neki kölcsön pénzt? Úgy se adta volna meg sose ad vissza semmit. Nem beszéltünk már hetek óta.

Figyelt kérdés
Se munkája se pénze se semmi. Egy munkahelyen nem maradt meg 3 hónapnál tovább. De 3 hónapig is alig járt be. Mondtam is neki úgy se adod meg amit kérsz sose adtad meg. De én vagyok a rossz én csinálom rosszul a dolgaim
2020. szept. 1. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Le kell építeni az ilyen haverokat.
2020. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is megsertödnek amikor vissza kéri az ember.

A kéregetök màr csak ilyenek.

2020. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érzelmileg akar zsarolni. Vagy tényleg csak szimplán behisztizett.


Lényeg ami lényeg, én az ilyennel megszakítanám a kapcsolatot.

2020. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltak ilyen "haverjaim"

Inkább ne legyen senki, vagy legyen csak egy, de az minőségi.

2020. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mi van Kérdező? Inkább örülnél, hogy megszabadultál egy ilyen lehúzó trógertól!
2020. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem a haverod/barátod. Csak addig voltál neki jó, amíg egyből ugrottál mikor fütyült. Most pedig, hogy nem tettél eleget a kérésének, már nem tetszik neki. Szerintem simán csak kihasznál.
2020. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy jó, de akkor írunk róla papírt két tanúval és akkor nem fog többet kérni. Örülj, hogy nem keres többet.
2020. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem volt ő se a barátod, se a haverod.

Kihasznált téged, mert lehetőséget látott benned, hogy majd ha bajba kerül, akkor segítesz neki.


Ez egy ember típus.

Ha nem sikerül, amit szeretne, akkor megy az érzelmi zsarolás, meg a másik fikázása. Én az ilyeneket leépítettem mindig.

2020. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen embereket söpörd ki az életedből, az ilyen típusok addig élősködnek rajtad, amíg el nem küldöd őket a francba..
2020. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki dodót, de kérj érte valami értéket határidőre ( ékszer, műszaki...elismervénnyel persze-személyigazolvány számmal-aláírással ), így te is élősködhetsz rajta, ahogyan ő rajtad;)


Ha időben nem fizet, bukta a cuccát s te meg eladod;)

2020. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!